ye-logo.v1.2

Грабіжником виявився рідний брат

Суспільство 1163

Двічі протягом чотирнадцяти днів грабували будинок жителя одного з населених пунктів Хмельниччини.

Та ще й при цьому на мобільний телефон надходили повідомлення, в яких господарям погрожували фізичною розправою у разі звернення до правоохоронних органів.
 Після напружених чотирнадцяти днів пошуків зловмисника слідчо-оперативна група Хмельницького райвідділу міліції встановила, що грабіжником був не хто інший, як молодший брат потерпілого.
Хлопцеві потрібно було п'ять з половиною тисяч гривень для погашення двох банківських кредитів, які витратив не- зрозуміло на що. Тож, надивившись бойовиків, вирішив поцупити гроші у рідного брата, інсценуючи грабіж. Коли згодом дізнався від матері, що викрадена ним тисяча гривень не остання, вирішив продовжити свою детективну історію. А заради алібі вигадав, ніби його викрали невідомі в масках, завезли в поле і кинули просто неба у якійсь ріллі зі зв'язаними руками та ногами. Але довго лежати у полі він не зміг: пішов дощ, тож як не хотілося «зіграти» правдивіше, мокнути зовсім не бажав. Зателефонував старшому братові, який звільнив його від пут.
Правоохоронці швидко вивели на чисту воду зловмисника.
«Наразі вирішується питання про притягнення молодого чоловіка до кримінальної відповідальності за статтею 190 «Шахрайство» КК України та ст. 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину» КК України. Але покарання від старших братів, швидше за все, меншенький вже отримав. Тим більше, що викрадені гроші пішли зовсім не на погашення кредитної заборгованості», – констатує інспектор відділу зв'язків з громадськістю УМВСУ в Хмельницькій області Юлія Гринь.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую