ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Представники духовенства закликали хмельничан святкувати Великдень вдома

Суспільство 3243

Підписатися на канал "Є" в Youtube

На переконання священнослужителів, це допоможе уникнути поширення інфекції.

Як християнам відсвяткувати Великдень в умовах карантину? Чи варто йти у храми на богослужіння та на освячення пасок? На такі питання сьогодні, 10 квітня, під час онлайн брифінгу відповіли представники духовенства різних конфесій Хмельниччини.

«Нині ми спільно повинні запобігти поширенню смертоносної хвороби — коронавірусу, — звертається керуючий Кам’янець-Подільською єпархією Української Греко-Католицької Церкви владика Іван. — Тому цьогорічні великодні святкування відбуватимуться інакше: ми, як спільнота не зможемо разом бути присутніми у храмах на богослужіннях, сповідях, освяченнях паски чи лози».

За його словами, нині надзвичайно важливо дотримуватися карантинних заходів і рекомендації Міністерства охорони здоров’я та представників місцевої влади. Найкращим способом для запобігання поширенню COVID-19 є самоізоляція.

«Тому прошу всіх без нагальної потреби не виходити з дому. Прошу вірян у Вербну неділю та на Великдень теж залишатися вдома. Там обов’язково долучаймося до пасхальних богослужінь за допомогою засобів масової комунікації», — зазначив владика Іван.

До теми: Великдень у християн західного обряду: як відбуватиметься святкування під час карантину (ДОПОВНЕНО)

Також він наголосив, що освятити паску можна вдома за посередництвом молитви, яку священник виголосить під час онлайн трансляції.

«Ми приєднуємося до всіх заходів із запобігання поширення COVID-19, — священник парафії Христа Царя Всесвіту Римо-Католицької Церкви Олександр Кушта. — Ми певно першими прийняли цей літургічний виклик, адже цього тижня ми за григоріанським календарем святкуватимемо Великдень».

За його словами, вже з четверга у храмі Христа Царя Всесвіту розпочалися онлайн богослужіння. Вони проходитимуть і під час святкування Пасхи. Тому Олександр Кушта закликає людей дивитися їх вдома й не відвідувати храми.

До теми: У Хмельницькому запрацює Великодній ярмарок онлайн

Керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України владика Антоній зазначив, що у храмах богослужіння проходитимуть і надалі, але з дотриманням карантинних заходів — не більше десяти людей.

На необхідності дотримання карантинних заходів також наголосили єпископ Хмельницького обласного об’єднання Церков Християн віри євангельської Ростислав Мурах, пастор церкви Християн віри євангельської «Зоря життя» Ростислав Кудін, пресвітер Церкви Євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» Валерій Хома та правлячий священник Свято Георгієвського храму Української православної Церкви протоієрей Олександр Давидюк.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую