ye-logo.v1.2

Оплата комуналки онлайн — для українців створили освітній серіал

Суспільство 2116
Одним з учасників серіалу став найсильніший українець Василь Вірастюк
Одним з учасників серіалу став найсильніший українець Василь Вірастюк. Фото: osvita.diia.gov.ua

У ньому пояснюється як платити за комунальні послуги, не виходячи з дому.

Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами створило освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома». Одним з учасників проєкту став заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк.
За інформацією пресслужби Мінцифри, мета цього освітнього серіалу — навчити громадян, особливо людей поважного віку, різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому.

«Ми записуємо цей серіал, коли в країні запроваджено карантин через коронавірус. Тому краще зайвий раз не виходити з дому, — розповідає Василь Вірастюк. — У цей час для людей поважного віку безпечно та зручно буде заплатити за комунальні послуги, сидячи вдома. Тепер не потрібно стояти у чергах. Вам спершу може бути страшно й ви не знатимете, на які сайти заходити. Не хвилюйтеся — ми все це детально обговоримо».

Серіал складається зі семи серій. Їх тривалість дві-сім хвилин. Вони охоплюють теми оплати комунальних платежів на сайтах комунальних підприємств і за допомогою банківських сервісів.

Щоб розпочати перегляд серіалу, потрібно зробити кілька дій, які не для всіх літніх людей будуть інтуїтивно зрозумілими.

1. Найперше варто перейти на сторінку серіалу на платформі «Дія.Цифрова освіта».

2. Потрібно натиснути на кнопку вгорі сторінки «Вхід на платформу». Або ж, прогорнувши до кінця сторінку серіалу, натиснути на кнопку «Авторизуватися і продовжити навчання».

3. Ввести свій мобільний телефон і погодитися на обробку персональної інформації.

 

4. Сайт надішле вам на телефон СМС-повідомлення з кодом, який потрібно ввести у вільному полі.


5. Лише після цього можна переглянути серіал. Під кожною серією розміщено її короткий опис.


6. Щоб перейти до наступної серії потрібно, спершу потрібно натиснути на кнопку «Почати тестування» і дати правильні відповіді на поставлені питання, які висвітлювалися у побаченій серії.

Крім того, на платформі «Дія.Цифрова освіта» доступний серіал «Базові цифрові навички». Там можна навчитися основам роботи в мережі Інтернет. Зокрема, як створити електронну пошту.

До теми: Як оплатити комунальні платежі онлайн – покрокова інструкція

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую