ye-logo.v1.2

Навчальний рік 2020: коли завершиться та як проведуть оцінювання

Суспільство 30329
Святкових лінійок не буде
Святкових лінійок не буде. Фото: www.glmed.org.ua

Карантин вніс корективи у навчальний процес.

Міністерство освіти та науки дало рекомендації щодо процедури завершення навчального року 2019-2020. Серед них, проведення оцінювання в онлайн-режимі та скасування «останніх дзвоників»

«Дійсно, учні уже не будуть виходити на навчання у цьому навчальному році. Відтак, ми не будемо проводити «останні дзвоники». 29 травня діти отримають табелі з оцінками й до 15 червня ми будемо видамо випускникам дев'ятих класів свідоцтво про здобуття базової середньої освіти», - зазначила виконувачка обов’язків директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

За її словами, оцінювання учнів відбуватимете в онлайн-режимі. Кожен учитель, орієнтуючись на своє тематичне планування, зробить корегування і визнають, скільки потрібно провести оцінювальних робіт. Після того поставить оцінки за другий семестр і за рік.

«Учитель буде виходити з того планування, що в нього є. Є такі предмети, за які можна поставити оцінки за поточними балами. Бо, скажімо, з січня по березень діти працювати і якісь бали заробляли», - аже Світлана Василівна.

Випускникам 11 класів проводитимуть учителі так само оцінювання онлайн. Однак у них навчальний рік закінчиться після складання ЗНО, дати якого будуть відомі після завершення карантину.

Попри таке завершення навчального року, наступний розпочнеться із вхідного оцінювання для учнів 2-11 класів учнів, з метою перевірки засвоєння матеріалу, що вивчався дистанційно.

Нагадаємо, що раніше виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомляла, що навчальний рік Україні для всіх, окрім 11-класників завершиться 1 липня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую