ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Алла Мазур повертається до роботи після онкологічної хвороби

Суспільство 4049
Алла Мазур повертається до роботи
Алла Мазур повертається до роботи. Фото: із фейсбуку Алли Мазур

У відомої телеведучої була злоякісна пухлина.

Алла Мазур, яка родом з Хмельниччини, наприкінці листопада 2019 року повідомила про виявлену у неї пухлину. Минуло пів року, і ось учора, 19 травня, телеведуча каналу «1+1» у соцмережах розповіла, що повертається до роботи.

«Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно - показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи - в команду ТСН-тижня, з якою не втрачали зв'язку ні на день. І в студію, де весь цей час були на інформаційній передовій мої улюблені колеги. Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась», - йдеться у дописі Алли Мазур фейсбуці.

Водночас, ведуча закликала усіх дотримуватись карантину. Бо таких людей, з онкологічними захворюваннями, багато і у всіх дуже ослаблений імунітет.

«Хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам'ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце — пригадайте. Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив - можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною», - пише Алла Мазур.

Додає, що маску потрібно носити правильно і в потрібному місці, а соціальна дистанція, до якої закликають — це не тільки наша особиста справа. Для когось — це справді питання життя.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую