ye-logo.v1.2

Алла Мазур, яка родом з Хмельниччини, розповіла про виявлену в неї пухлину

Суспільство 15084
Алла Мазур написала, що починає боротьбу з недугою, яку в неї діагностували
Алла Мазур написала, що починає боротьбу з недугою, яку в неї діагностували. Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur/

Телеведуча «ТСН.Тижня» написала: «Починаю боротися».

Алла Мазур, яка з 1997 року є ведучою «ТСН» на каналі «1+1», повідомила про тяжку хворобу, яку в неї діагностували.
«У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися», - написала вона на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося, - йдеться в дописі Алли Мазур. - Бо надто великий виклик. Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них - відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку - можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим - в багатьох випадках. Головне - виявити вчасно. Тому - вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися. Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку - особливо після 45-ти - проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це - невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час - і перевірятись. Бажано - кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають».

Більше подробиць телеведуча вирішила не розповідати. «Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему - нехай і через певний час - буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше», - написала вона.

Алла Мазур народилася 16 вересня 1965 року в Зінькові Віньковецького району. Її батьки та молодший брат - медики. Сама ж Алла, навчаючись у зіньківській школі, в якій на дошці пошани висить її фото, почала писати замітки в району газету й досить швидко вголос заявила про свій талант. Тому коли перед дівчиною постало питання про здобуття освіти, вона навіть не сумнівалася, вступаючи на факультет журналістики Київського державного університету імені Шевченка. Потім була робота на «Українському радіо» та «УТ-1», де вона обіймала досить престижні посади, була автором програм на політичну тематику. Саме Алла Мазур у далекому 1997 році стала ведучою першого в історії ефіру «ТСН» на каналі «1+1». Відтоді й працює на цьому телеканалі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую