ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

У Кам’янці-Подільському чоловіка судили за поширення чуток про вакцинацію

Суспільство 4733
Причиною його притягнення до адміністративної відповідальності став пост у фейсбуці
Причиною його притягнення до адміністративної відповідальності став пост у фейсбуці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Під час судового засідання він пояснив, що є фахівцем з ветеринарії й поділився суб’єктивною думкою.

Про це свідчить постанова Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, прийнята 29 травня цього року. Згідно з її текстам, місцеві правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення на уродженця села Черче Чемеровецького району. Його звинуватили відповідно до статті 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Поширенні неправдивих чуток).

У протоколі правоохоронці вказали, що обвинувачений 8 травня у мережі «Фейсбук» умисно виклав публікацію, що епідемія коронавірусу є штучно створеною з метою впровадження так званої «вакцинації».

«Під час судового засідання чоловік заперечив, що вчинив правопорушення. Він пояснив, що є фахівцем у галузі ветеринарії. А у фейсбуці він поділився суб’єктивною думкою-роздумом на тему «Вакцинації», де жодного разу не йшлося про коронавірус. Тому така інформація не може викликати паніки у людей», — зазначається у постанові суду з посиланням на свідчення обвинуваченого.

Як йдеться далі, представник поліції розповів, що у складеному протоколі не зазначив посилання на сторінку обвинуваченого у соціальній мережі «Фейсбук», не встановив свідків адміністративного правопорушення та не зазначив, що поширення неправдивих чуток може викликати паніку серед населення. Тому під час прийняття рішення покладається на думку суду.

Зрештою Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив закрити справу, адже не зайшов у діях обвинуваченого складу адміністративного правопорушення. Наразі постанова не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів може бути оскаржена в апеляційному суді.

Нагадаємо, нещодавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд також виправдав місцеву жительку, на яку склали адмінпротокол за поширення інформації про ціну медичних масок.

Читайте також: Хмельничанам, які вимагали неіснуючі борги, загрожує 12 років в’язниці

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую