ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

У Хмельницькому планують відновити пільговий проїзд у громадському транспорті

Суспільство 2854
Наразі у Хмельницькому пільгові категорії населення мають сплачувати за проїзд у місцевому громадському транспорті
Наразі у Хмельницькому пільгові категорії населення мають сплачувати за проїзд у місцевому громадському транспорті. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Попередньо це питання мають розглянути 11 червня.

Про це днями заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин в ефірі місцевого телеканалу «ТV 7+».

За словами Олександра Симчишина, рішення про тимчасове скасування у хмельницькому громадському транспорті пільгового проїзду було прийняте на час карантину. Він наразі триває до 22 червня. Однак міська влада планує повернути пільговий проїзд ще до його завершення. Цей питання попередньо мають розглянути 11 червня, а з наступного дня пільговики зможуть безоплатно користуватися громадським транспортом.

«Вважаємо, що у місті вже відновилося нормальне життя й люди, які мають право пільгового проїзду, активно користуються громадським транспортом. А його відсутність порушує їх права, тому ми вже підготували відповідний проєкт рішення, який розглянемо під час засідання виконавчого комітету 11 червня. Впевнений, що воно буде позитивним», — зазначив Олександр Симчишин.

Також він додав, що це питання можуть розглянути й раніше, адже нині назріло питання проведення позачергового засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Читайте також: На Хмельниччині дозволили частково відновити міжобласні пасажирські перевезення

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую