ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На Хмельниччині дозволили частково відновити міжобласні пасажирські перевезення

Суспільство 1616
Наприклад, з Хмельницького автовокзалу №1 вже сьогодні можна виїхати у три сусідні області
Наприклад, з Хмельницького автовокзалу №1 вже сьогодні можна виїхати у три сусідні області. Фото: ілюстративне Google street view

Це стосується кількох сусідніх регіонів.

Відсьогодні, 3 червня, у Хмельницькій області дозволили часткового відновити регулярні пасажирські перевезення автотранспортом зі сусідніми областями. Відповідне рішення напередодні прийняли члени обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Згідно з протоколом засідання обласної комісії з ТЕБ і НС, з 3 червня регулярні пасажирські перевезення дозволили відновити лише з трьома областями: Тернопільською, Вінницькою та Житомирською. Кількість пасажирів в автобусах не має перевищувати кількості сидячих місць. Крім того, в автотранспорт не мають допускатися громадяни без вдягнених захисних масок та люди, які мають перебувати на самоізоляції.

У розкладі руху автобусів вже з’явився транспорт, який сьогодні прямуватиме, наприклад, з Хмельницького автовокзалу №1 у Тернопільську, Вінницьку та Житомирську області.

Нагадаємо, з 29 травня на Хмельниччині дозволили відновити регулярні пасажирські перевезення автотранспортом у межах області. А з 1 червня двома приміськими потягами сполученням Хмельницький-Волочиськ та Гречани-Жмеринка. Проте останній так і не поїхав, адже відповідного погодження не дала вінницька обласна комісія з ТЕБ і НС.

Крім того, обласна комісія з ТЕБ і НС дозволила Укрзалізниці з 1 червня розпочати пасажирські перевезення потягом Хмельницький-Київ. Щоправда, потяг відновить свою роботу 4 червня й курсуватиме щоденно. З Хмельницького того дня він відправлятиметься о 14:24.

Читайте також: Деталі візиту Зеленського на Хмельниччину – не для всіх ЗМІ та закриті зустрічі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую