ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Скасування пільг і повна зупинка громадського транспорту в Хмельницькому – що кажуть у міській раді

Суспільство 19015
Тролейбуси у Хмельницькому беруть по 10 пасажирів
Тролейбуси у Хмельницькому беруть по 10 пасажирів. Фото: автора

У Хмельницькій міській раді розповіли, як найближчим часом буде організований рух громадського транспорту в місті.

Сьогодні у соціальних мережах почали з’являтися повідомлення про те, що із пільговиків у громадському транспорті вимагають платити за проїзд. Частина людей обурюється, інші схвально реагують, мовляв, карантин – треба сидіти вдома.

У Хмельницькій міській раді пояснили, що вказівок чи рішень про скасування пільг немає. Але це поки що. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, зараз саме розглядається варіант скасування пільг на період карантину.

«Поки що жодного офіційного документу про скасування пільг немає. Але ми рекомендували усім перевізникам організувати роботу так, щоб люди, які забезпечують життєдіяльність міста, першочергово мали можливість дістатися на свої робочі місця. А це найперше - медики, працівники комунальної сфери. Адже більшість пільговиків – це люди старшого віку, які до того ж, знаходяться у зоні ризику! Закликаємо їх і просимо усіх пояснювати складність ситуації йпереконувати старших людей максимально перебувати вдома», – пояснює Андрій Бондаренко.

Пояснив ситуацію і директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук, який зазначив, що кондуктори і водії зараз, окрім своєї головної роботи, займаються ще й тим, що пояснюють людям, особливо пільговикам, що першочергово скористатися транспортом мають ті, хто забезпечує життєдіяльність міста.

«Складна зараз ситуація для всіх і для пасажирів, які хочуть їхати, і для нас. Але ми просимо людей ставитися з розумінням і максимально залишатися вдома. Ми чітко намагаємося дотримуватися перевезення не більше десяти пасажирів, але це не завжди виходить, і не завжди спокійно, адже люди різні є. Кондуктори і водії намагаються надавати перевагу тим, хто їде на роботу, тому іноді пільговиків можуть не брати, тим більше, якщо в салоні є вже десять осіб», – пояснює Віктор Паламарчук і додає, що із десяти пасажирів, які зараз їдуть у тролейбусах, вісім - пільговики. 

У КП "Електротранс" кажуть, що більшість пасажирів - пільговики

Якщо у найближчий час ситуація із напливом пасажирів не зміниться, то за словами Андрія Бондаренка, міська рада не виключає варіант повної зупинки громадського транспорту, адже це означає, що більшість людей, особливо похилого віку, не дотримуються правил карантину.

До теми: У Кам’янці-Подільському скасували пільгові перевезення

«Зараз ми спостерігаємо за пасажиропотоком і кількістю людей, які користуються маршрутним і електротранспортом. Якщо чисельність пасажирів не буде зменшуватися, а це означатиме, що люди не дотримуються правил карантину і не залишаються вдома, то ми будемо приймати рішення про повну зупинку транспорту», – зазначив Андрій Євгенович.

Таке рішення, за його словами, можуть прийняти вже у найближчі дні, але коли точно у Хмельницькій міській раді не можуть сказати.

Нагадаємо, станом на 22:00 18 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19, з них 2 летальних. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую