ye-logo.v1.2

Школою, яка найбільше сприяє здоров’ю школярів, визнали Хмельницький НВК

Суспільство 1959
Школа зможе закупити необхідне  STEM-обладнання
Школа зможе закупити необхідне STEM-обладнання. Фото: ілюстративне unsplash.com

Навчальний заклад переміг у всеукраїнському проєкті та виборов ґрант.

Нещодавно в Україні визначили переможців проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Всього у програмі зареєструвалися понад 470 шкіл. П’ять шкіл-переможців отримали гранти від 18 до 91 тисяч гривень, щоб закупити STEM-лабораторії.

Як пише «Освіторія», мета цього проєкту — популяризувати здоровий спосіб життя та виховувати корисні звички у школярів. Зокрема, сприяти здоровому харчуванню, фізичним активностям, свідомому ставленню до власного здоров’я та облаштовувати здоровий простір у школах.

«Впродовж року близько 130 тисяч учнів, 10 тисяч учителів та 75 тисяч батьків активно впроваджували здорові звички в повсякденне шкільне життя в усіх регіонах України. До фіналу потрапили 50 проєктів-фіналістів, які провели найбільше цікавих і корисних подій, залучили максимальну кількість учасників та якісно презентували свої досягнення», - йдеться у повідомленні.

Переміг у проєкті Хмельницький навчально-виховний комплекс №7. За перше місце школа отримає ґрант на STEM-обладнання у розмірі 91 тисяча гривень.

Також призові місця вибороли:

2-ге місце: Миколаївська гімназія №3 Миколаївської міськради — 63 тисяч гривень;
3-тє місце: Ладижинська школа І-ІІІ ступенів №2 Вінницька область — 30 тисяч гривень;
Глядацькі симпатії: Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Харківської області — 18 тисяч гривень;
Найкраща сільська школа: Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка Вознесенського району Миколаївської області — 18 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую