ye-logo.v1.2

В академії Держприкордонслужби новий ректор

Суспільство 4809
Новим ректором НАДПСУ став Олександр Луцький (на фото зліва)
Новим ректором НАДПСУ став Олександр Луцький (на фото зліва). Фото: пресслужби НАДПСУ

Сьогодні його у навчальному закладі представив голова Держприкордонслужби.

Сьогодні, 26 червня, у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького (НАДПСУ) представили нового ректора. Для цього до академії з візитом приїхав голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко. Генерал-майора Олега Шинкарука на посаді замінив його колега Олександр Луцький.

"Серед основних задач, які генерал-майор Сергій Дейнеко поставив перед новим керівником навчального закладу — взаємодія з колективом академії та Адміністрацією Держприкордонслужби, якісна підготовка висококваліфікованих спеціалістів для підрозділів охорони кордону, а також створення гідних умов для навчання та побуту курсантів", - повідомляє пресслужба академії.

Варто зазначити, що Олександр Луцький навчався у Національній академії Держприкордонслужби. Має значний практичний досвід на керівних посадах у закладах освіти, органах охорони державного кордону, регіональних управліннях та адміністративної роботи у Національній академії. Учасник бойових дій. 

Олександр Луцький навчався у НАДПСУ
Колективу нового ректора представили сьогодні, 26 червня

У своїй декларації Олександр Луцький вказує дві квартири у Хмельницькому, одна з яких належить дружині, а друга – у їхній спільній власності. Також у декларації вказана земельна ділянка 20 соток у Ямпільському районі Вінницької області, яка у власності самого декларанта і приватний будинок у Хмельницькій області, який знаходиться у його користуванні для «безоплатного проживання». Володіє сім’я трьома автомобілями. Двома – «HYUHDAI SAHTA Fe» і «ВАЗ 2103» – володіє декларант і одним – «SUBARU FORESTER» – його дружина.

Із фінансів Олександр Луцький декларує свою зарплатню у Східному регіональному управлінні Держприкордонслужби України у розмірі 393 367 гривень та 14 273 гривень у ПАТ «Продовольча компанія "Поділля». Його дружина декларує 66 676 гривень пенсії. Готівкою сім’я Луцьких зберігає 350 000 гривень, 4 000 долларів.

Нагадаємо, до червня 2020 року Національну академію Держприкордонслужби України очолював генерал-майор Олег Шинкарук. Він став ректором НАДПСУ у квітні 2015 року, наступного місяця указом Президента України, йому було присвоєно почесне звання «Заслуженого працівника освіти України» а вже у травні 2016 року Олег Шинкарук став генералом.

До теми: У прикордонній академії відбувся карантинний випуск бакалаврів і магістрів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую