ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чотири виші Хмельниччини увійшли у ТОП-200 українських університетів

Суспільство 4520
Дані, або експертні оцінки самих університетів та органів управління не використовувалися
Дані, або експертні оцінки самих університетів та органів управління не використовувалися. Фото: ілюстративне pixabay.com

Першість у рейтингу традиційно за київськими вишами.

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував новий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020». Про це повідомляє інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua».

Як зазначають укладачі рейтингу, базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів. Для укладання рейтингу використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. При цьому дані, або експертні оцінки самих університетів та органів управління ними не використовувалися», - йдеться у повідомленні.

Цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири - національними.

Перше місце у рейтингу посів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який у цьому році посунув з першої сходинки Київський національний університет імені Тараса Шевченка. На третє місце піднявся Сумський державний університет, який за два минулих роки покращив свою позицію на 6 сходинок.

Також до рейтингу потрапило чотири навчальних заклади Хмельниччини. Хмельницький національний університет посів у таблиці 69 місце, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 88, Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова – 160, Подільський державний аграрно-технічний університет – 182.

Читайте також: Визначено ще вісім директорів шкіл Хмельницького.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую