ye-logo.v1.2

На складі у Хмельницькому виявили фальсифікату на два мільйони гривень

Суспільство 2570
На Хмельниччині податкові міліціонери вилучили з тіньового обігу алкогольний та тютюновий фальсифікат на 2 мільйони гривень
На Хмельниччині податкові міліціонери вилучили з тіньового обігу алкогольний та тютюновий фальсифікат на 2 мільйони гривень. Фото: ДФС у Хмельницькій області

На ймовірного власника скали адмінпротокол.

Податківці викрили зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. Як повідомляють у Державній фіскальній службі області, виявили продукцію в одному із складських приміщень обласного центру та в автомобілі марки «Renault Master».

«Працівники податкової міліції оглянули склад та авто і вилучили з протиправного обігу алкогольний та тютюновий фальсифікат. Зокрема, це понад 21 тисяча пачок цигарок та алкогольні напої, які під виглядом горілки, коньяку, вина, були розлиті у скляні пляшки, упаковки типу «Bag-in-box» та пластиковий ПЕТ-посуд загальним об‘ємом 3 тисячі літрів», - йдеться у повідомленні.

Додають, що загалом за ринковими цінами загальна вартість вилучених з тіньового обігу підакцизних товарів оцінюється у майже 2 мільйони гривень. За вказаним фактом стосовно дій порушника, який є жителем міста Хмельницького, складено протокол про адміністративне правопорушення.

Читайте також:  На Хмельниччині викрили підпільний цех з виготовляння алкогольних напоїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую