ye-logo.v1.2

Розважальні заклади й ресторани Хмельниччини можуть запрацювати у нічний час

Суспільство 3284
На Хмельниччині нічні клуби попередньо можуть відновити повноцінну роботу з 1 серпня
На Хмельниччині нічні клуби попередньо можуть відновити повноцінну роботу з 1 серпня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Їх робота у темну пору доби буде можливою за умови сприятливої епідеміологічної ситуації.

З 1 серпня набуває чинності нова постанова Кабміну щодо протидії COVID-19. Вона вносить низку новацій, які стосуються карантинних заходів. Наприклад, прописані у ній зміни стосуються й роботи нічних клубів і розважальних закладів, робота яких заборонена у певні години. Про це сьогодні, 28 липня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш. Також він розповів, за яких умов розважальні заклади та ресторани зможуть працювати у нічний час.

За словами Романа Примуша, поки що розважальні заклади, зокрема, нічні клуби, та ресторани, бари й кафе не можуть працювати з 23-ї години до 7-ї ранку. Проте з 1 серпня уряд дозволив відновити їх роботу у нічний час. Для цього в області має зберігатися «зелений» або «жовтий» рівні епідеміологічної небезпеки.

«За таких умов нічні клуби та ресторанні заклади зможуть працювати у звичному для них режимі», — зазначив Роман Примуш.

Згідно з постановою Кабміну від 22 липня, якщо ж у певному регіоні буде запроваджено «помаранчевий» рівень небезпеки, нічним клубам і ресторанам буде заборонено працювати у нічний час. Таке обмеження діятиме з 24-ї години до 7-ї ранку.

Нагадаємо, Кабмін продовжив дію карантину до 31 серпня. Обмежувальні заходи в конкретній області чи населеному пункті обиратимуться відповідно до рівня небезпеки поширення COVID-19: «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» або «червоного». Кожен з них передбачає власний перелік карантинних заходів.

Крім того, Хмельницька обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій більше не прийматиме карантинних обмежень на території краю. Такі обмеження запроваджуватиме державна комісія відповідно до рівня епідеміологічної небезпеки у кожному регіоні.

Читайте також: Пив пиво на зупинці без захисної маски: суд постановив арештувати чоловіка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую