ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пив пиво на зупинці без захисної маски: суд постановив арештувати чоловіка

Суспільство 4270
Чоловіка покарали суто за розпиття пива у громадському місці
Чоловіка покарали суто за розпиття пива у громадському місці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Правоохоронці склали на нього протокол за два правопорушення.

Днями Кам’янець-Подільський міськрайонний суд призначив місцевому жителю три доби адміністративного арешту. Причиною стало розпиття ним пива на зупинці громадського транспорту. Про це свідчить судова постанова прийнята 20 липня.

Згідно з її текстом, сама подія сталася 22 червня на вулиці Князів Коріатовичів, 52 у Кам’янці-Подільському. Там на зупинці громадського транспорту правоохоронці помітили чоловіка, який пив пиво без вдягненої захисної маски.

«Обвинувачений впродовж цього року вже двічі притягувався до адміністративної відповідальності. Тепер він розпивав пиво у громадському місці, чим ображав людську гідність і громадську мораль. Крім того, на ньому була відсутня вдягнена захисна маска або респіратор, що є порушенням постанови Кабміну щодо протидії COVID-19», — йдеться у постанові суду з посиланням на адмінпротокол поліції.

Тому правоохоронці склали на місцевого жителя протокол за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) та частиною 3 статті 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

До теми: Кам’янець-Подільський суд виправдав жінку, яка продала пиво клієнту без захисної маски

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою провину та підтвердив вказані правоохоронцями обставини. Після отриманого зауваження чоловік придбав захисну маску. Крім того, він попросив суд застосувати до нього мінімальне стягнення.

Зрештою Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав провину обвинуваченого й постановив призначити тому три доби адміністративного арешту. Також чоловік має сплати 420 гривень і 40 копійок судового збору. Фактично таке покарання йому призначили виключно за розпиття пива у громадському місці.

«Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається за більш серйозне правопорушення», — пояснюється у постанові суду.

Наразі ця постанова не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення вона може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: На Хмельниччині припинили роботу кількох нічних закладів — Роман Примуш

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую