ye-logo.v1.2

День Сил спеціальних операцій: хмельницькі спецпризначенці отримали президентські нагороди

Суспільство 3153
На плацу військової частини відбулись урочистості
На плацу військової частини відбулись урочистості. Фото: автора

У військовій частині відбулись урочистості.

Сьогодні, 29 липня, Сили спеціальних операцій Збройних Сил України відзначають свою четверту річницю. З цієї нагоди на базі 8-го полку спеціального призначення, що базується у місті Хмельницькому, відбулись урочистості. На плацу військової частини бійцям вручили нагороди.

Зокрема, троє спецпризначенців були відзначені орденами «За мужність» 3 ступеня і один – медаллю «Захисника вітчизни». Почесним нагрудним знаком головнокомандувача ЗСУ «За досягнення у військовій службі» 1, 2 та 3 ступенів отримали ще четверо бійців легендарної «вісімки».

«Наша військова частина створена у 1962 році на базі 8-ї бригади спеціального призначення. Наразі 99% бійців перебували у відрядженнях у зоні проведення ООС. Сучасний боєць сил спецоперацій має володіти однією найважливішою якістю – самопожертвою. Робота бійців сил спеціальних операцій - титанічна, колосальні фізичні навантаження», - розповідає пресофіцер 8-го окремого полку спеціального призначення Віталій Могила.

Гості урочистих заходів поклали квіти до меморіалу, який знаходить на базі частини
Спецпризначенцям вручили нагороди
Святкове шикування на плацу

За його словами, під час відбору на службу за контрактом до «вісімки», всі бійці проходять, крім фіззавдань, тестування на рівень IQ. Адже військовий має знати і вміти діяти у разі втрати командира, його заступника, аби взяти на себе командування і вивести групу із зони проведення бойових заходів.

«Наразі є труднощі із кадрами. Не вистачає водіїв, людей у підрозділи забезпечення – ремонтний взвод, автомобільну роту. Бракує і самих розвідників. Зараз молодь не виявляє сильно бажання йти на військову службу за контрактом», - додав пресофіцер.

На базі частини будуть казарми покращеного типу
У кімнаті три спальних місця та душ
Будівництво казарм здійснюють за кошти із держбюджету

Віталій Могила каже, епідемія коронавірусу на роботу частини не вплинула, усі працюють у штатному режимі. Також вживають заходів аби зберегти здоров'я особового складу і після повернення із відряджень спецпризначенці проходять двотижневу самоізоляцію.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую