ye-logo.v1.2

У Хмельницькому будують тротуари і пішохідні доріжки

Суспільство 1163
Облаштовують тротуари у різних мікрорайонах
Облаштовують тротуари у різних мікрорайонах. Фото: khm.gov.ua

Здійснюють будівництво у різних мікрорайонах.

В обласному центрі подекуди ремонтують тротуари. Як повідомляють у Хмельницькій міській раді, більшість об’єктів виконуються у складі капітальних ремонтів вулиць і прибудинкових територій, при облаштуванні велодоріжок. Також будуються нові тротуари, які є окремими об'єктами від доріг та прибудинкових.

«Цього тижня на замовлення управління житлово-комунального господарства підрядники виконують поточний ремонт пішохідної доріжки у мікрорайоні Гречани, що пролягає від вулиці Курчатова до вулиці Городньої. Протяжність ділянки ремонту складає 70 метрів», - зазначають у міськраді.

Окрім того, розпочали поточний ремонт тротуару на вулиці Гагаріна, 1 (центральна частина міста). Підрядна організація ремонтує тротуар поблизу будинку з влаштуванням бетонної підпірної стінки довжиною 22 метри, яка утримуватиме землю від зсуву. Працівники підприємства демонтували та вивезли стару цегляну стіну й асфальтне покриття, зробили щебеневу підсипку тротуару, спорудили бетонний фундамент під підпірну стінку. На тротуарі передбачено влаштувати мощення тротуарною плиткою.

«На вулиці Парковій триває капітальний ремонт тротуару, яким будуть щодня користуватись не лише дорослі, а й діти, ідучи до садочка, розташованого на цій вулиці. Це перехідний об’єкт, розрахований на два роки. На сьогодні підрядники вже поклали більше 150 квадратних метрів тротуарної плитки», - йдеться у повідомленні.

Також дорожники поточним ремонтом оновлюють вулицю Спортивну. Розпочали з влаштування тротуару поблизу будинку №16 на вулиці Бажана.

Читайте також: До кінця літа має стартувати капітальний ремонт дороги на Летичів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую