ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

До кінця літа має стартувати капітальний ремонт дороги на Летичів

Суспільство 6549
Ремонтом дороги на Летичів нині займається турецька компанія
Ремонтом дороги на Летичів нині займається турецька компанія. Фото: adm-km.gov.ua

Наразі тривають підготовчі роботи.

У квітні цього року був визначений новий підрядник, який проведе капітальний ремонт дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, зокрема зруйнованої ділянки, яка веде на Летичів. Тоді в Укравтодорі повідомили, що замість китайської компанії ремонтом займатиметься турецька компанія. Кореспонденти сайту «Є» дізналися у представників Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, коли саме почнеться відбудова проблемного автошляху.

За словами прессекретаря Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Наталії Колодій, капітальний ремонт цієї дороги проводить турецька компанія «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S.». Підрядник фактично вже приступив до виконання своїх зобов’язань.

«Наразі тривають підготовчі роботи. Зокрема, підрядник досліджує нинішній стан автошляху. Безпосередній капітальний ремонт автошляху, за попередньою інформацією, має стартувати до кінця серпня», — зазначила Наталія Колодій.

Також вона додала, що турецька компанія не звітує перед обласною службою автомобільних доріг. Її контролюють представники Міжнародного банку реконструкції та розвитку, які проводили тендер на ремонт автошляху.

Нагадаємо, у квітні тендер на капітальний ремонт дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка виграла «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S.». Вартість запланованих робіт становить понад 54 мільйонів 621 тисячу 111 доларів. Ці кошти держава взяла у кредит у Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Капітальний ремонт дороги має тривати 18 місяців.

Раніше цю дорогу ремонтувала китайська компанія «Communications Construction Group Co. Ltd.», яка перемогла на аналогічному тендері у жовтні 2017 року. Вона мала виконати свої зобов’язання до осені 2019-го. Однак китайський підрядник не впорався з поставленим завданням і з ним розірвали контракт. На той час він провів лише окремі ремонтні роботи, які становлять один відсоток від запланованого обсягу.

Читайте також: Восени у Хмельницькій обласній лікарні хочуть здійснити першу пересадку нирки

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую