ye-logo.v1.2

Температурний скринінг та дистанціювання: рекомендації з роботи гуртожитків у карантин

Суспільство 1735
Усім, хто заходитиме в гуртожиток, мірятимуть температуру
Усім, хто заходитиме в гуртожиток, мірятимуть температуру. Фото: pixabay.com

За умови багатомісного розміщення, ізоляції підлягають усі особи, що спільно проживали з нею.

Міністерством охорони здоров'я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Як повідомляє «Освіта.ua», відповідну постанову підписав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Рекомендації розроблені для гуртожитків всіх типів та повинні враховуватися власниками, керівниками та суб'єктами господарської діяльності з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

«Згідно з рекомендаціями, у кожному гуртожитку має бути визначена відповідальна особа, яка проводить щоденний температурний скринінг. Перебування в приміщеннях загального користування у гуртожитках дозволятиметься лише у респіраторі або захисній масці. У місцях потенційного скупчення осіб, які проживають у гуртожитку повинно бути нанесене відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,3 метри», - йдеться у повідомленні.

Адміністрація гуртожитку має забезпечити наявність п'ятиденного запасу засобів індивідуального захисту, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах, дезінфекцію поверхонь, розміщення додаткових контейнерів для засобів індивідуального захисту, обмеження масових зборів працівників та осіб, які проживають у гуртожитку в закритих приміщеннях тощо.

«При появі симптомів респіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, яка проживає у гуртожитку, така особа підлягає ізоляції до отримання консультації медичного працівника. За умови багатомісного розміщення, ізоляції підлягають усі особи, що спільно проживали з нею. Особам, що знаходитимуться на самоізоляції в приміщеннях гуртожитку, має бути забезпечено медичне спостереження, доставка харчових продуктів, медикаментів, засобів гігієни, особистих речей із дотриманням необхідних протиепідемічних заходів», - пише «Освіта.ua».

Детальний перелік рекомендацій можна переглянути за посиланням: osvita.ua/vnz/75808/.

Читайте також: В Україні визначились, як навчатимуться діти з 1 вересня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую