ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Без урочистих лінійок: як хмельницькі школи святкуватимуть 1 вересня

Суспільство 5748
Традиційних лінійок цьогоріч не буде
Традиційних лінійок цьогоріч не буде. Фото: з архіву

Спосіб організації свята визначатиме навчальний заклад.

Традиційний початок навчального року для хмельницьких учнів розпочнеться не так як щороку. Як повідомила виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабус, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти й науки рекомендують не проводити масових заходів.

«Відомства пропонують розглянути можливість організувати святкування в межах класу, щоб не перетиналися діти різних класів, покреативити з формами проведення. Можливо це буде якийсь квест, можливо, десь на вулиці, в межах території закладу, або інші форми. Тобто, щоб свято для діток було, бо це важливий період в житті учнів, особливо першокласників та випускників. Але, враховуючи умови, в яких ми живемо, міністерства радять шукати інші шляхи святкування «першого дзвоника», - розповідає Надія Юріївна.

За її словами, вирішувати яким чином відбуватиметься захід буде адміністрація закладу освіти спільно із класними керівниками. Головна умова – дотримання встановлених протиепідеміологічних заходів.

«Відновлять роботу з 1 вересня і всі дошкільні навчальні заклади міста. Бо ж влітку приймали діток лише частина з них. Працюватимуть садочки у тих же умовах, що й влітку — з дотриманням маскового режиму, температурним скринінгом, регулярною дезінфекцією поверхонь», - додала очільниця міського департаменту освіти та науки. 

Читайте також: Мільйони щомісяця: в ОДА розповіли, у скільки освітнім закладам обійдуться карантинні заходи

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую