ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відбулась акція на підтримку білорусів

Суспільство 1391
У Хмельницькому відбулась акція на підтримку білоруського народу
У Хмельницькому відбулась акція на підтримку білоруського народу. Фото: khm.gov.ua

Біля міськради підняли біло-червоно-білий прапор.

Сьогодні, 20 серпня, в обласному центрі провели мирну акцію на підтримку білоруського народу. Як повідомляють у міській раді, з на флагштоці перед будівлею міської ради поряд з Державним Прапором України та Прапором міста Хмельницького підняли ще біло-червоно-білий стяг Білорусі.

Цією акцією хмельничани висловили солідарність і підтримку жителям сусідньої країни, які вийшли на акції протесту після проголошення результатів президентських виборів.

«Події у Білорусі свідчать про те, що у країні почала формуватися нація. Нація не формується у часи достатку і тоді, коли всі знаходяться в зоні комфорту. Нація формується мечем і залізом, нація формується кров’ю, коли люди борються за своє майбутнє. Так само, як ми боролися у 2013-2014 роках і не один раз ще до того, захищаючи своє право на самовизначення, трактувати історію як ми вважаємо до неї правдивою, – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

За його словами, акція відбулась на знак солідарності з білоруським народом. Аби громадянам дали можливість чесно обрати президента і самовизначитись.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую