ye-logo.v1.2

У Хмельницькому до Дня Прапора організували «Колону свободи»

Суспільство 1210
Байкери і автомобілісти провезли містом державні прапори
Байкери і автомобілісти провезли містом державні прапори. Фото: автора

Вулицями обласного центру проїхали байкери та автомобілісти.

Хмельничани продовжують святувати День Державного Прапора України. Поки на майдані Незалежності тривали офіційні урочистості з нагоди свята, неподалік кінотеатру Шевченка зібралося кілька десятків байкерів та автомобілістів, аби влаштувати власний захід.

«Озброївшись» синьо-жовтими стягами, у вишиванках під шкірянками, учасники події сформували «Колону свободи» і проїхали центральними вулицями міста. Як розповідають організатори, таким чином вирішили підняти патріотичний дух містян та ще раз привітати всіх зі святом.

До заїзду долучилися не лише хмельничани, але й гості міста. Як розповідає мотоцикліст з Новодністровська Чернівецької області Богдан Бузурний, з дому виїхав о четвертій годині ранку, щоб взяти участь у заході.

«Вирішив приєднатися до відзначення Дня Прапора у Хмельницькому. Прибув сам, їхав через нову Ушицю, Дунаївці, Ярмолинці, - каже байкер. - Я приїхав сюди, щоб побачити людей, з якими мені комфортно, з якими є про що поговорити і привітати всіх зі святом».

Колону почали формувати біля кінотеатру Шевченка.
Мотоцикли прикрасили прапорами України.
До події долучилися кілька десятків учасників.
Заїзд відбувся сьогодні вранці.
Фінішували усі на головній площі міста.

Подію організувала Хмельницька асоціація мотоциклістів, підтримав їх і мотоклуб з Волочиска та Хмельницький автоклуб «Москвич».

Фінішували автомобілісти і власники залізних коней на майдані Незалежності. Там охочі хмельничани мали можливість поспілкуватися з учасниками заїзду та сфотографуватися на мотоциклах.

Таким чином вирішили привітати хмельничан зі святом.
І підняти патріотичний дух мешканців міста.

Нагадаємо, через карантинні обмеження в Хмельницькому у День Незалежності вирішили відмовитися від звичних святкувань. Програму святкових заходів у міській раді не розповідають. Однак, якщо вони все ж будуть організовані, то швидше за все відбудуться у парку «Молодіжний».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую