ye-logo.v1.2

У Шепетівці на пожежі постраждала дитина: дівчинка у важкому стані

Суспільство 1120
Під час пожежі рятувальники виявили непритомну дитину
Під час пожежі рятувальники виявили непритомну дитину. Фото: ДСНС області

За життя дитини борються лікарі.

Сьогодні вранці, 27 серпня у Шепетівці сталася надзвичайна подія. Близько 9-ої години ранку рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу у приватному секторі. Про це зазначають у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області. 

«Значна відстань до місця пожежі (понад 3 кілометри) та пізній час її виявлення призвели до того, що на момент прибуття підрозділу ДСНС полум’я всередині будинку поширилось на площу близько 70 квадратних метри, - коментують рятувальники. - Через надмірну задимленість та велике горюче навантаження бійцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання й зору. Під час розвідки в одній із кімнат будівлі було виявлено непритомну 11-річну дівчинку».

Дитину з отриманими під час пожежі травмами вогнеборці евакуювали з приміщення та передали медикам. Каретою екстреної медичної допомоги постраждалу дівчинку було транспортовано до Шепетівської центральної районної лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

Полум’я знищило домашні речі на площі майже 70 квадратних метрів, 30 квадратних метрів перекриття та 20 квадратинх метрів покриття будинку. Ймовірно, причиною пожежі рятувальники називають пустощі дітей із вогнем.

Дим заполонив майже всю площу всередині, заблокувавши вихід з будинку.

Як виявилося пізніше, за відсутності батьків за дітьми — 7-річним хлопчиком та його 11-річною сестричкою — залишилася наглядати прабабуся 88-ми років.

«Поки зранку старенька поралася по господарству, хлопчик, прокинувшись, вирішив «розважитись» сірниками, що потрапили йому на очі. Спершу загорівся диван. Хлопчик, злякавшись, вибіг з будинку та кинувся кликати на допомогу. Тим часом в одній із кімнат будинку залишалася спати його 11-річна сестричка. Полум’я швидко поширювалось, густий дим заполонив майже всю площу всередині, заблокувавши вихід з будинку», - додають у ДСНС.

Як повідомляє інтернет-видання «День за днем», обгоріла дівчинка внаслідок пожежі отримала близько 70% опіків шкіри. Вона перебуває у важкому стані, а за її життя борються лікарі.

Тим часом місцеві жителі, аби зарадити лиху, яке спіткало сусідів, збирають гроші. «Нічого поганого про сім’ю не можемо сказати. Мама дітей підпрацьовує, коли це сталося, була на роботі. Батько – за кордоном. Дівчинка – розумничка і дуже талановита. З ними живе прабабуся, яка й доглядає дітей», - цитують у виданні сусідів.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради терміново має скликати засідання комісії з надзвичайних ситуацій, аби виділити допомогу для постраждалої сім’ї, коментують у матеріалі директорку Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяну Вінницьку. Наразі встановлені контакти з родиною, аби на деякий час прилаштувати потерпілих.

 

Дитину з отриманими травмами вогнеборці передали медикам.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую