ye-logo.v1.2

Літній відпочинок на морському узбережжі, порівняно з минулим роком, подорожчав на 10-20 відсотків

Суспільство 4439

Про це стверджують хмельницькі туроператорами, з яким поспілкувався кореспондент "Хмельницької народної газети "Є"

Яке літо без моря? Ще взимку ми починаємо мріяти про те, як влітку ніжитимемося на лагідному сонечку та плескатимемося у тепленькому морі. Зазвичай, тури починають замовляти вже у березні, а той, хто дочекався до травня, майже не має вибору. Однак, останніми роками ця тенденція дещо порушилася. І цей рік представники турагенцій називають найкритичнішим за останню п'ятирічку. «Люди обирають те, що ближче і дешевше, - кажуть в агенції «Райзентур». - Та й напливу відпочиваючих не відчуваємо. Принаймні, торік у цей період було значно більше бажаючих їхати до моря. Мабуть, зростання цін на продукти харчування не залишає вільних грошей для відпочинку». Та й путівки на морські курорти теж додали у ціні. Щоправда, не настільки, як харчі. Як зазначають в турагенціях, відпочинок у Криму подорожчав, в середньому, на 10-20 відсотків. «Путівка у кримському пансіонаті чи санаторії з харчуванням потягне, щонайменше, 300 гривень на добу за людину, - кажуть у агенції «Оз-Бату-туризм» - Торік можна було знайти значно дешевші варіанти». Також подорожчали автобусні перевезення. Якщо їдете у Крим автобусом, то за дорогу в обидва боки доведеться викласти на 100 гривень більше, ніж минулого року. Зросли у ціні і путівки у Туреччину. Якщо минулорічного червня вдвох десять днів у п'ятизірковому готелі можна було провести за 1000-1100 доларів, то цього року за такі ж умови потрібно заплатити 1600 доларів,

Взагалі турагенції обласного центру пропонують різноманітний відпочинок — на будь-які смак та кишеню. Як зазначають агенції «Аквамари», можна заплатити за день відпочиноку у Криму і 50 гривень, і 500. Зрозуміло, що все залежить від умов проживання, харчування, розташування готелю чи пансіонату. Як і у минулі роки, подоляни воліють відпочивати на Кримському узбережжі. Також популярністю користується Одеса. Більшість туристичних фірм організовують автобусні поїздки у Одесу, Коблево, Затоку, Сонячногірськ, Миколаївку, Пісчане, Чорноморськ, Міжводне, Євпаторію. Десятиденний відпочинок з проїздом, харчуванням та проживанням обійдеться, приблизно, в 2 400 гривень. Можна поїхати з Хмельницького і на Азовське море. За десять днів потрібно заплатити близько 2,5 тисячі гривень.

Серед закордонних курортів, як і раніше, подоляни віддають перевагу Туреччині. На другому місці — болгарські курорти. Перевагу Туреччини над Болгарією у агенціях пояснюють можливістю придбати «гарячий» тур. Сюди можна зібратися і поїхати навіть за день-два. А от для поїздки до Болгарії доведеться відкривати візу, а це — мінімум сім днів. Десяти-одинадцятиденний відпочинок у Болгарії обійдеться в 300-350 євро (з дорогою та сніданками). До речі, саме до Болгарії можна дістатися автобусом просто з Хмельницького. Однак, щоб отримати зручні місця в автобусі, турагенти радять поспішати із замовленням путівки. Бо чим швидше ви це зробите, тим кращі місця в автобусі вам дістануться.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую