ye-logo.v1.2

Пішохідний міст у Нетішині здешевили і планують відкрити ще цього року

Суспільство 3544
Новий пішохідний міст планують звести орієнтовно через два місяці
Новий пішохідний міст планують звести орієнтовно через два місяці. Фото: Зі сторінки міського голови у Фейсбук.

Збудують його замість існуючого аварійного мосту через річку Горинь.

У Нетішині, через річку Горинь будують новий пішохідний міст. На початок вересня вже виготовлені металеві конструкції і готується бетонна основа. Міст планують відкрити ще цього року. Про це сайту «Є» розповів Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк.

«Міст через Горинь зараз є, але він саморобний аварійний. Новий ми запланували будувати ще минулого року, розробили проектну документацію, провели тендер і вже зараз маємо виготовлені металеві конструкції. Зараз заливають залізобетону основу, опори», – розповідає Олександр Супрунюк.

Роботи проводить столична компанія, каже міський голова. Початкова суму, у яку мало б обійтися будівництво мосту, була 7,5 мільйона гривень, але ціну вдалося знизити на майже 700 тисяч гривень. Будівництво мосту фінансується з міського бюджету. Закінчити усі роботи планують до кінця жовтня.

Новий міст збудують взамін аварійного

«За два місяці всі роботи плануємо завершити. Найважливіший момент – щоб вистоялися протягом 35 днів бетонні конструкції. Все решта готове, тільки змонтувати. До речі, міст є продовженням паркової зони, яка розроблена і облаштована у місті», – каже міський голова і додає, що через міст щодня ходять декілька сотень сімей, які живуть по інший бік річки і усі, хто відвідує дачний масив.  

До теми: Карета-гарбуз та казкові герої: у Нетішині відкриють диво-парк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую