ye-logo.v1.2

Карета-гарбуз та казкові герої: у Нетішині відкриють диво-парк

Суспільство 5867
Сьогодні встановлюють головний елемент диво-парку - карету у вигляді гарбуза
Сьогодні встановлюють головний елемент диво-парку - карету у вигляді гарбуза. Фото: зі сторінки Олександра Супрунюка у фейсбуці

Автором фігур став майстер зі Славути Микола Мельничук.

У Нетішині до Дня Незалежності відкриють диво-парк. Комплекс казкових фігур наразі вже встановлюють. За словами міського голови Нетішинської міської ОТГ Олександра Супрунюка, це буде казкова локація в парку в районі між вулицями Набережна, Будівельників та проспектом Незалежності, реконструкцію якого розпочали цього річ.

Загальна площа парку 6 гектарів. Наразі, за словами Олександра Супрунюка, тут проводиться благоустрій території, прокладаються доріжки.

«Паралельно з цими, надихнувшись роботами нашого митця-скульптора із сусідньої Славути Миколи Мельничука, який раніше спроектував та виготовив для нашого міста скульптурну лавку у вигляді закоханих равликів, вирішили створити таку цікаву локацію. Над виготовленням фігур для диво-парку автор працював практично рік. Кожна з них – казкова композиція. Це і вхідна арка, і пісочниця, лавка, карета у вигляді гарбуза. Пізніше ще плануємо додатково встановити декілька лавок та світильники», - каже Олександр Супрунюк.

Додає, що на території диво-парку облаштують освітлення та встановлять відеокамери.

«Фігури заармовані, з високоякісних та міцних матеріалів. Тож, сподіваємося, вони довго радуватимуть дітей і дорослих, мешканців та гостей міста. І ні вкого не виникатиме бажання щось пошкодити», - каже міський голова.

Більше про автора скульптур Миколу Мельничука можна почитати в матеріалі «Казковий паркан у Славуті: хранителі, що здивували місто».

Автор фігур - Микола Мельничук зі Славути. Фото з фейсбуку
Над виготовленням казкових фігур пан Микола працював з осені минулого року
Диво-парк відкриють до Дня Незалежності
На території диво-парку додатково облаштують освітлення та встановлять відеокамери

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую