ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

В ОТГ на Хмельниччині «забули» створити службу у справах дітей

Суспільство 1551
На території Чемеровецької ОТГ проживає майже три тисячі дітей. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com
На території Чемеровецької ОТГ проживає майже три тисячі дітей. Фото: ілюстративне з stock.adobe.com

Питанням захисту дітей уповноважений орган не займався майже чотири року.

У процесі децентралізації влади та реформування органів місцевого самоврядування ще у 2016 році у Чемеровецькій ОТГ не створили службу у справах дітей. Прокурори через суд зобов’язали місцевих чиновників усунути це порушення закону.

«Питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснював відділ з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради, однак функції служби у справах дітей вказаний відділ не повинен здійснювати», - повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Додають, що до складу об’єднаної територіальної громади входять 34 населених пункти. На їх території проживає майже три тисячі дітей, серед яких діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, а також діти з неблагополучних сімей.

Реагуючи на вказані порушення, Городоцькою місцевою прокуратурою у травні 2020 року до Хмельницького окружного адміністративного суду пред’явлено адміністративний позов про визнання такої бездіяльності протиправною та зобов’язання створити відповідну службу.

Під час розгляду справи судом відповідачем усунуто вказане порушення та у структурі Чемеровецької селищної ради створено службу у справах дітей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую