ye-logo.v1.2

Кам’янець-Подільський суд став на бік водія автобуса, звинуваченого у порушенні карантину

Суспільство 5860
Суд постановив закрити справу й обмежитися усним зауваженням
Суд постановив закрити справу й обмежитися усним зауваженням. Фото: ілюстративне pixabay.com

Водій пояснив, що під час перевірки поліцією його захисна маска сповзла нижче носа.

Нещодавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд розглядав справу щодо порушення правил карантину водієм автобуса, який здійснює внутрішньообласні пасажирські перевезення. Працівники поліції звинуватили чоловіка у відсутності вдягненої захисної маски. Проте суд вирішив не штрафувати водія, хоч і визнав його провину. Про це свідчить постанова від 22 вересня.

За її текстом, вранці 30 серпня у Кам’янці-Подільському на вулиці Нігинське шосе, 37 працівники поліції зупинили пасажирський автобус. Він курсував за маршрутом Голосків-Кам’янець-Подільський. Правоохоронці виявили, що водій автобусу, здійснюючи пасажирські перевезення, порушив правила карантину. Він перебував без вдягненої захисної маски або респіратора, які мають повністю закривати рот і ніс.

На думку, поліції таким чином чоловік порушив постанову Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці навели відеозаписи.

Під час судового засідання водій автобусу визнав свою провину та розкаявся у вчиненому. Чоловік пояснив, що під час перевірки поліцією він був одягнений у захисну маску. Проте вона сповзла нижче його носа.

Зрештою Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав провину водія автобуса у порушенні правил карантину. Однак орган правосуддя постановив звільнити його від адміністративної відповідальності й закрити справу, обмежившись усним зауваженням.

«Враховуючи обставини та характер вчиненого правопорушення, суд вважає можливим звільнити обвинуваченого від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням», — пояснюється у судовій постанові.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення вона може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: Суд закрив справу про погрозу вбивства в Кам’янці-Подільському

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую