ye-logo.v1.2

Хто більше наловить: у Хмельницькому змагалися рибалки (ФОТО)

Суспільство 7779
У Хмельницькому відбулися змагання серед рибалок
У Хмельницькому відбулися змагання серед рибалок. Фото: автора

Захід проводився з нагоди відзначення Дня міста.

У Хмельницькому відбулися змагання серед рибалок «Проскурівська риболовна ліга». Захід є традиційним і проводиться щороку з нагоди святкування Дня міста.

Звичне місце локації – міський пляж, цьогоріч змінили на озеро, що в мікрорайоні Озерна. Три дні поспіль, 25-27 вересня, любителі риболовлі змагалися у своїй вправності та спритності. У п’ятницю рибалки змагалися з ловлі хижака на спінінг, у суботу ловили рибу на «поплавок», а сьогодні на «фідер».

«Вже декілька років поспіль ми зариблюємо озеро, що в мікрорайоні Озерна. Неодноразово ловили браконьєрів. Саме тому, цьогоріч ми вирішили змагання провести саме на цій водоймі, адже риби тут є чимало. Результати змагання це підтвердили. Деякі учасники змагання ловили майже по десять кілограмів риби. Цьогоріч найбільшими трофеями стали окунь вагою 256 грамів по спінінгу та лящ вагою 1540 грамів по фідеру», - розповів сайту «Є» голова Хмельницької обласної федерації риболовного спорту Володимир Васьковський.

Співорганізатором змагань став голова Хмельницької обласної федерації риболовного спорту Володимир Васьковський

Співорганізатором змагань став голова Хмельницької обласної федерації риболовного спорту Володимир Васьковський

За результатами першого дня змагань, коли учасники ловили рибу на спінінг, найбільшу кількість балів отримав Віталій Літвіченко. За ним, на другій сходинці, опинився Тарас Костенко, а закрив трійку лідерів – Олексій Лигун.

У суботу учасники змагання ловили рибу на «поплавок». Найкращий результат – 108 грамів, показав Микола Погорілець. На другій сходинці – Іван Іванчесчук, а «бронза» дісталася Володимиру Стефанишену.

Звичне місце локації – міський пляж, цьогоріч змінили на озеро, що в мікрорайоні Озерна

Сьогодні, у завершальний день змагань, попри негоду, 27 рибалок змагалися у спритності та вправності. З самого ранку і до 14-ої години учасники ловили рибу на «фідер». Наймолодшим був семикласник Артем Шуманюк, який навчається у НВК №4. Хлопець каже, що ніякі комп’ютерні ігри не замінять йому рибалку.

Підтримати Артема у змаганнях прийшов його молодший брат Денис
Артему вдалося спіймати ось такого карпа

«Любов до рибалки мені прищепив батько. Я почав з ним рибалити коли мені було три роки. І тепер, майже кожні вихідні, ми беремо вудки і йдемо на рибалку», - розповідає Артем. Підтримати хлопця прийшов і його молодший брат Денис. Неподалік від хлопців стояла мама – пані Людмила. Жінка розповіла, що Артем заощаджує кишенькові гроші, які йому дають до школи, а потім купує за них приманки та снасті, аби на вихідні піти знову порибалити. Жінка жартома каже, що коли чоловік один ходив на рибалку, то рибу щодня їли на вечерю, а коли старший син став рибалкою, рибу можна їсти вже й на сніданок та обід. Батькам варто пишатися таким сином, адже з 27 учасників Артем Шуменюк став восьмим, наловивши понад півтора кілограма риби.

Сьогодні "золото" отримав Вадим Халецький, який спіймав 8,5 кілограма риби.
Друга сходинка у Андрія Шляма з результатом 4,5 кілограма риби.
"Бронзу" здобув Андрій Притоцький
Найбільшу рибу - півторакілограмового ляща, сьогодні спіймав Михайло Кізюн.

А переможцем сьогоднішніх змагань став Вадим Халецький, який спіймав майже 8,5 кілограма риби. «Срібло» здобув Андрій Шляма з результатом 4,5 кілограма, а третє місце в Андрія Притоцького. Чоловік спіймав майже три кілограми риби.

Після зважування трофеїв, усі учасники випустили рибу в озеро, сподіваючись, що до наступної «Проскурівської риболовної ліги» риба дасть приплід і її стане ще більше.

Після закінчення змагань, найкращі рибалки отримали грамоти та цінні порадунки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую