ye-logo.v1.2

Село з Хмельниччини змагається за звання «Неймовірного села України-2020»

Суспільство 17943
Мешканці села, у випадку перемоги, хотіли б реалізувати бізнес-проєкт з виробництва лікарських зборів та чаїв
Мешканці села, у випадку перемоги, хотіли б реалізувати бізнес-проєкт з виробництва лікарських зборів та чаїв. Фото: agroportal.ua

Голосування вже розпочалося.

Село Головчинці, що в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді на Летичівщині, увійшло до переліку обраних півтора десятка сіл з усієї України, які змагатимуться за перемогу в конкурсі «Неймовірні села України-2020». Учасників обирали з понад двох сотень населених пунктів, які забажали взяти участь у проєкті. Головний приз для переможця цього року складе 100 тисяч гривень на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера - посольства Королівства Нідерландів в Україні.

На проєкт мешканці села Головчинці представили бізнес-план з виготовлення органічної продукції. Село відоме унікальними рецептурними надбаннями від травників і довгожителів та має потенціал у вирощуванні екологічної продукції, адже оточене лісовими масивами, які створюють сприятливі кліматичні умови для вирощування рідкісних видів лікарських рослин.

Саме тому мешканці села, у випадку перемоги, хотіли б реалізувати бізнес-проєкт з виробництва лікарських зборів та чаїв. За виграш вони хочуть придбати інфрачервону сушильну камеру для промислового сушіння лікарських рослин, деревини та ягід, нарізку, ящики для зберігання і обробки рослин та пакувальні мішки.

І, звісно ж, проголосувати за Головчинці може кожен. Підтримати їх у проекті можна ТУТ.

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме до 1 листопада (включно). Таким чином визначаться 5 сіл-фіналістів конкурсу, які в грудні будуть захищати свої бізнес-плани перед членами Експертної ради.

Додамо, Конкурс «Неймовірні села України 2020» аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua цьогоріч проводиться вп'яте.Торік, нагадаємо, у ньому за перемогу змагалося село Лисець, що на Дунаєвеччині. І хоч бізнес-план мешканців села не виборов перемоги, він не залишив байдужими посольство Королівства Нідерланди в Україні. Саме тому нідерландці спільно з одним з розсадників декоративних рослин вирішили подарувати громаді села ландшафтну ділянку спільного користування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую