ye-logo.v1.2

Село на Дунаєвеччині отримало подарунок від Королівства Нідерландів

Туризм 10078
Неподалік будуть висаджені декоративні рослини, які привезуть зі спеціального розсадника
Неподалік будуть висаджені декоративні рослини, які привезуть зі спеціального розсадника. Фото: agroportal.ua

В Лисці поруч з водоспадом облаштують зелену зону.

В Україні завершився конкурс «Неймовірні села України-2019», де за перемогу змагалося і село з Хмельниччини – Лисець, що в Дунаєвецькому районі. Семе цей населений пункт славиться своїм мальовничим водопадом та сухофруктами. І хоч бізнес-план мешканців села не виборов перемоги (експертна рада обрала бізнес-план села Залізняк, що на Сумщині, за яким хочуть облаштувати цикорну кав’ярню-бібліотеку з аграрною та екологічною тематиками), він не залишив байдужими посольство Королівства Нідерланди в Україні.

Саме тому нідерландці спільно з одним з розсадників декоративних рослин вирішили подарувати громаді села ландшафтну ділянку спільного користування.

Як зазначається на сторінці посольства у фейсбуці, Лисець їх неабияк вразив. Зазначають, що це ідеальне село для подорожей – з прекрасним водоспадом, активними та гостинними людьми, місцевими смаколиками та родючими садами. Саме тому посольство і вирішило допомогти громаді у створенні чудового місця для відпочинку поряд з водоспадом.

«Ми не засмутилися, що наш Лисець не переміг у «Неймовірних селах України-2019». Адже отримали надзвичайний спеціальний приз від посольства Королівства Нідерландів в Україні. Безмежно цьому раді. Відтак, буде проведене облаштування та озеленення верхньої площадки на пагорбах неподалік водопаду Бурбун. Наразі очікуємо приїзду фахівців, які найближчим часом відвідають Лисець, щоб розпланувати усе на місцевості згідно з розробленим планом. Тут будуть висаджені декоративні рослини, які привезуть зі спеціального розсадника. Також посольство готове нам надати допомогу і в розвитку туристичного напрямку, зокрема, популяризації нашого Лисця», - каже Алла Бец, начальник управління культури, туризму на інформації Дунаєвецької міської ради.

Як зазначають в посольстві Королівства Нідерландів, Лисець їх неабияк вразив. Фото: з фейсбуку.

У скільки обійдеться подарунок від посольства Лисцю, кажуть, не підраховували. Озеленити територію в селі планують вже найближчим часом.

Нагадаємо, цього річ Лисець змагався за перемогу в конкурсі «Неймовірні села України-2019» та увійшов до п’ятірки фіналістів та змагався за приз у 100 тисяч на реалізацію бізнес-плану.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую