ye-logo.v1.2

Джентльмени віддають перевагу блондинкам

Суспільство 4803

Як живеться білявкам, і як правильно стати однією із них, напередодні Всесвітнього дня блондинок з’ясовували журналісти «Хмельницької народної газети «Є»

Справжні блондинки – на вагу золота…
У дитинстві, юності чи просто зараз, але хоча б раз у житті стати блондинкою мріяла кожна дівчинка, дівчина або жінка. Щось має цей колір привабливе, майже казкове, перед чим просто неможливо встояти! Світла ніжна помада, тіні м'яких пастельних відтінків, ідеальний тон шкіри – і ви чисті й природні, як сама природа. Насичена помада, виразні очі й трохи рум’ян – і ви сама сексуальність! М’який золотавий відтінок, холодний платиновий блиск, розсип діамантових переливів – так можна сказати тільки про світле волосся. Воно – неначе тонкий натяк на те, що їх власниця знає собі ціну. І ціна ця – космічна.
Натуральних блондинок у світі зовсім небагато, стверджують науковці. Лише 3-5% від загальної чисельності представниць прекрасної статі. Так що змінити колір волосся на світлий – означає гарантовано відірватися від більшості. А якщо ще й не помилитися з фарбою, вибравши колір, який «ляже» на волосся так природно, начебто ви з ним народилися, ви будете вигідно відрізнятися не лише поруч із брюнетками, шатенками та рудими, але й на тлі нещасних власниць ляльково-золотавих локонів, у натуральне походження яких віриться погано.
Білявки всіх країн, єднайтесь!
Всесвітній день блондинок традиційно відзначають 31 травня. Одна з головних причин його святкування – необ’єктивне ставлення до блондинок, дуже часто переповнене іронією та зневагою. З іншого боку, це черговий привід для кожної блондинки продемонструвати себе світові в усій красі. Старт святу дав національний день блондинок в США, вперше відзначений у місті Сей 31 травня 2001 року. Це був своєрідний бунт американських світловолосих жінок, які відчували проблеми з працевлаштуванням через упереджене ставлення. Основним «ідеологом» цього руху став клуб захисту блондинок, створений для підтримки юристок-білявок.
Всесвітній день блондинок вперше відзначили у 2006 році. І це було справжнє блонд-шоу! В Росії навіть відбулась перша церемонія «Діамантова шпилька», яка виділила найрозумніших, найуспішніших та найталановитіших білявок. Серед тих, хто номінувався на цю премію, були: активні бізнес-леді, відомі актриси, телеведучі, співачки, спортсменки та інші успішні блондинки. З тих пір нагородження відбувається щорічно. Зазвичай, організатори добирають незвичайні номінації: «Блондинка 6:0» (суперблондинка), «Блондинка на стрічках» (за досягнення в кіно), «Блондинка з судимістю» (за успіхи в ролі ведучої телешоу), «Блондинка з цибулею» (за кулінарну передачу), «Блондинка в табло» (за суперчасту появу на обкладинках журналів), «Блондинка зі шваброю» (за суперактивну участь в рекламі миючих засобів).
Крім того, в різних країнах в цей день зазвичай відбуваються блонд-паради, на яких блондинки сяють в усій красі. Найчастіше в рожевому вбранні та такого ж кольору аксесуарах.
«Miss Blonde Ukraine»: репетиція в Єгипті
В Україні також долучилися до тенденції. Минулого року в Одесі в рамках акції «Зробимо світ світлішим» блондинки-одеситки для того, щоб викликати у городян якомога більше позитивних емоцій, а також задля пропаганди здорового способу життя, прославлення краси та розуму, пройшли вулицями міста. Цього року вони обіцяють зробити шоу для городян та туристів іще видовищнішим! Не пасе задніх і Київ. Три роки поспіль вшановує білявих представниць слабкої статі Всеукраїнський конкурс «Miss Blonde». Хмельничанка Анастасія Супрунюк уже активно бере участь у підготовці, аби не лише діадема «Хмельницька красуня-2008» прикрасила її волосся... «Ми з дівчатами їздили готуватися (відпочивати, репетирувати і засмагати) до Єгипту на курорт Хургада, – розповідає Настя. – Власник готелю «Титанік» – єдиний, хто запропонував нам безкоштовне проживання в готелі. Тому ми з дівчатами, аби він побачив, які світловолосі красуні живуть на Україні, влаштували шоу «Міс Блонд «Титанік». Конкурс відбувався у три етапи: у фірмових сукнях «Міс Блонд» і віночках на головах, аби всі оцінили українські традиції, в рожевих купальниках та у вечірніх сукнях. Це був аншлаг!».
За словами юної білявки, в ролі блондинки (до речі, натуральної) їй живеться чудово. «Це просто якийсь стереотип, який придумали люди, щоб чи познущатися, чи не сприймати всерйоз наші слова. Мовляв, блондинки дурепи. Можливо, винятки і є, як і у дівчат з іншими кольорами волосся. Але я вважаю, що колір волосся ніяк не впливає на розум. Просто ми можемо зробити так (і я так роблю), щоб до нас не чіплялися з дурнуватими питаннями, чи просто «з’їхати з теми», сказавши: «Я – блондинка і не знаю».
Два тижні, або дві години…
Саме стільки часу треба для того, щоб стати «блондою» в домашніх умовах, або за допомогою спеціаліста – відповідно.
В Україні слов'янські корені досі дають про себе знати, тому багато жінок можуть похвалитися світлим волоссям. Ті ж, кому не пощастило – хваляться каштановим, чорним або рудим… Або фарбуються в блондинку.
Спершу ми вирішили скористатися найзручнішим підручним способом – Інтернетом. І спробували пошукати ради у цьому «світлому питанні» на жіночих форумах. «Волосся темно-коричневого або чорного кольорів, фарбоване аналогічною фарбою роками, дуже важко перетворити на біляве, хоча – можливо, – запевняє Марина. – Головне – не поспішати. Стати блондинкою за один день у вас все одно не вийде. Точніше, вийде, але волосся залишиться дуже мало. Якщо все-таки зважилися: або блонд, або ніяк – запасіться терпінням. Рекомендую придбати засіб, який змиває фарбу. Зазвичай виробник вказує в інструкції, як користуватися його продукцією. При цьому інструкція, як правило, доступна для розуміння не тільки професійних перукарів, а й простих смертних... майбутніх блондинок...».
«Головна умова при використанні такого засобу, – підхоплює ідею ще одна форумчанка Суничка, – в жодному разі у найближчі 2-3 тижні після застосування не намагайтеся надати своєму волоссю якогось відтінку. Наприклад, за допомогою тонуючого шампуню або фарби – станете чорніше чорної ночі…».
А ось хмельницькі перукарі запевняють, що стати блондинкою можливо за дві години. В середньому, ця процедура обійдеться у 30-60 гривень (за умови, що фарбу клієнтка принесе з собою). 100-300 гривень коштуватиме те ж «перевтілення», але виконане фарбою перукарні.
«Звичайно, якщо природній колір волосся дуже темний, – розповідає перукар салону «Світ краси», що на Соборній, Наталя, – може знадобитися два фарбування. Але від цього кількість бажаючих стати блондинками не зменшується. Таких клієнток у нас набагато більше, ніж панянок, котрі віддають перевагу темним кольорам. Зазвичай, як перед кардинальними змінами зовнішності, так і перед не такими різкими, ми робимо жінкам своєрідні «примірки». Прикладаємо пасма волосся відповідного кольору, визначаючи, чи личитиме воно майбутній власниці. Трапляється таке, що волосся дуже пошкоджене, тоді ми відмовляємо жінок від фарбування. Але, якщо це не допомагає – вибираємо оптимальний варіант. Бажання клієнта для нас – закон!».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую