ye-logo.v1.2

Офіційно: коли розпочнуться дострокові канікули у хмельницьких школах

Суспільство 10341
Хмельницькій школи підуть на канікули з 19 жовтня
Хмельницькій школи підуть на канікули з 19 жовтня. Фото: ілюстративне з pixabay.com

В області збільшується кількість хворих на коронавірусну інфекцію.

Сьогодні, 13 жовтня, відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, в області рекомендують провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня включно і запровадити дистанційне навчання в закладах вищої освіти з 15 жовтня по 15 листопада. Однак рішення щодо організації освітнього процесу вирішуватимуть на місцях органи виконавчої влади.

Наразі оголосили про початок канікул із 15 жовтня (четвер) у закладах загальної середньої освіти у містах Шепетівка, Славута, Нетішин та Кам'янець-Подільський. У Хмельницькому дострокові канікули розпочнуться з 19 жовтня (понеділок).

"Наразі в нас є тільки рекомендації. Відповідно, ми вирішили, що наші заклади планують розпочати осінні канікули з 19 жовтня по 1 листопада. Якщо буде прийнято рішення уряду, яке є обов'язковим до виконання, тоді терміни канікул будемо переглядати. Мова про дистанційне навчання з 1 листопада поки не іде", - зазначила виконувачка обов'язків директора департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Надія Балабус.

За повідомленням Хмельницької ОДА, станом на 12 жовтня загальна кількість працівників закладів освіти, які захворіли на COVID-19, становить 434 особи, при цьому 191 випадок виявлено за минулий тиждень. У закладах загальної середньої освіти зафіксовано 128 випадків, з них 91 за минулий тиждень серед педагогічних працівників та 15 випадків – інші працівники. Також 22 випадки хвороби у школярів.

"Відповідно, станом на сьогодні в 40 закладах загальної середньої освіти окремі класи частково перейшли на дистанційному форму навчання, 9 закладів припинили повністю навчання або перейшли на дистанційне. Також за минулий тиждень по закладах професійно-технічної освіти зареєстровано 35 випадків, серед них 12 здобувачів освіти, 22 педагогічних працівники та 1 інший працівник. На дистанційному навчанні в області повністю знаходяться 2 заклади вищої освіти", - йдеться у повідомленні. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую