ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися із захисником України Олександром Фариною

Суспільство 15251
Прощання з військовослужбовцем відбулося у приміщення Хмельницької міської ритуальної служби
Прощання з військовослужбовцем відбулося у приміщення Хмельницької міської ритуальної служби. Фото: автора

Бійця поховали на Алеї Слави.

Сьогодні, 15 жовтня, у Хмельницькому провели в останню путь 26-річного хмельничанина Олександра Фарину. Герой служив у 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. У квітні 2020 року був поранений на Сході. Пів року медики Київського військового госпіталю боролися за життя Героя. Йому було зроблено понад 20 оперативних втручань. Але на жаль, 11 жовтня, Олександра не стало.

Прощання з військовослужбовцем відбулося у приміщення Хмельницької міської ритуальної служби, що на Толстого. Провести в останню путь бійця прийшло багато рідних, знайомих, друзів та побратимів. Усі по черзі заходили до приміщення, аби покласти квіти біля труни та віддати шану Герою.

Олександру Фарині було 26 років...
Провести в останню путь бійця прийшло багато рідних, знайомих, друзів та побратимів.

Серед присутніх був Юрій Рибак, начальник штабу громадського формування «Подільська Січ». Чоловік добре знав померлого Героя і був другом сім’ї.

«Олександр був дуже талановитим. Він був майстром спорту по боксу та чемпіоном Збройних сил по рукопашному бою. Перед 128-ою бригадою, Саша служив у 8-му полку спеціального призначення. Там він був інструктором рукопашного бою. Він завжди був людиною працелюбною та відповідальною. Це величезна втрата для нас, для його рідних, друзів та загалом для України. Він був справжнім патріотом», - розповів Юрій Рибак.

Висловити свої співчуття прийшов і Віктор Левицький, друг сім’ї. Чоловік знав Олександра останні 10 років.

«Він був дуже порядним та чесним. Усі цілі, які він ставив перед собою, досягав. Саша дуже багато працював, адже хотів у майбутньому працювати у підрозділах спеціального призначення. Саме тому, він завжди тримав саме у гарній фізичній формі. Увесь вільний час присвячував самовдосконаленню. Втрата такої людини є непоправна. Батько Олександра не так давно поховав спою дружину, а сьогодні ховає сина. Це нестерпний біль. Нехай Саші земля буде пухом», - розповів Віктор Левицький.

Десятки вінків та сотні квітів поклали біля труни бійця та повезли на кладовище, що в мікрорайоні «Ракове», аби поховати на Алеї Слави.

Коментарі:

Сергій Іщук 16.10.2020 17:44

Світла пам'ять Герою України!

Сергій Іщук 16.10.2020 17:42

Світла пам'ять Герою України!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую