ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Маловоддя та відсутність дощів: чому вода у Південному Бузі змінила колір

Суспільство 2125
Південний Буг у Хмельницькому очищатимуть корисні водорості
Південний Буг у Хмельницькому очищатимуть корисні водорості. Фото: автора

Вода стала зеленою.

У Хмельницькому вода у річці Південний Буг стала зеленого кольору. Причину такого явища пояснив начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького Олександр Луков.

«Вода у річці на ділянці від вулиці Кам'янецької до Трудової практично стояча. Немає витоку з Південного Бугу, тому вода зупиняється і та що іде з річки Плоскої і з водоймища Південного Бугу. На жаль, ми цього року не вселяли туди хлорелу – рослину, яка очищує та запобігає цвітінню води. Але головна причина зміни кольору – це маловоддя, немає дощів і вода стоїть», - каже Олександр Васильович.

За його словами, стан води у водоймищі (там де острів Кохання) нормальний, вона відповідає показникам і по якості, і по кольору. Навесні туди вселили хлорелу і вона очищала все літо воду й очищає зараз.

«Хлорела вбиває неприємний запах, є кормом для риби, збагачує воду киснем. Але є нюанс. При зниженні температури ниже +8 рослина буде гинути. Наступного року знову будемо думати над тим щоб вселити корисну водорість», - додає начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую