ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові хотіли оштрафувати водія автобуса за приспущену захисну маску

Суспільство 4414
Суд вирішив не притягувати водія до адміністративної відповідальності, адже не побачив у його дія ознак правопорушення
Суд вирішив не притягувати водія до адміністративної відповідальності, адже не побачив у його дія ознак правопорушення. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік переконував, що трішки спустив її, коли вийшов з автобуса до представників поліції.

Днями Старокостянтинівський районний суд розглядав можливість притягнення до відповідальності місцевого водія пасажирського автобуса за порушення правил карантину. Правоохоронці склали на нього адмінпротокол за неналежне носіння захисної маски. Про це свідчать постанова від 16 листопада.

За її текстом, 28 жовтня у Старокостянтинові на вулиці Меджибізькій працівники поліції зупинили пасажирський автобус марки «ПАЗ». Правоохоронці встановили, що водій громадського транспорту «неналежним чином використовував засоби індивідуального захисту». Тобто вдягнена на чоловікові захисна маска не закривала ніс і рот.

Представники поліції цей факт сприйняли як порушення вимог постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому вони склали на водія автобуса протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак під час судового засідання чоловік заперечив свою провину. Він пояснив, що здійснюючи пасажирські перевезення він перебував всередині автобуса у вдягненій захисній масці. Коли він вийшов з громадського транспорту до поліцейських, які зупинили його транспортний засіб, він приспустив маску. Бо через перепад температури почали запотівати його окуляри. Проте тоді він вже перебував на вулиці, тому нічого не порушував.

Орган правосуддя також дослідив надані поліцією докази. Зокрема, відеозаписи. На першому було зафіксовано, що правоохоронці зупиняють автобус, який рухався попереду. Далі на відео зображено, що з громадського транспорту виходить водій у вдягненій захисній масці. Опісля обвинуваченого не видно, а коли він знову з’являється на відео, вже стоїть на вулиці у масці, що прикриває лише його рот.

Тому Старокостянтинівський районний суд постановив закрити справу, адже не вбачає ознак адміністративного правопорушення у діях водія.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

До теми: У Старокостянтинові оштрафували двох відвідувачів магазинів за відсутність захисних масок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую