ye-logo.v1.2

Олександр Пономарьов розкрив деякі подробиці особистого життя

Суспільство 6051
Співак розповів про деталі особистого життя
Співак розповів про деталі особистого життя. Фото: із фейсбуку Олександра Пономарьова

Співак поділився подіями, які колись відбулись у його житті.

Народний артист України Олександр Пономарьов, який родом з Хмельницького, поділився особистим. Як повідомляє «ТСН», виконавець назвав причину розлучення зі своїми колишніми коханими – Оленою Мозговою та Вікторією Мартинюк. В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» артист розповів, що через 10 років стосунків із відомою продюсеркою Мозговою дізнався, що вона його зраджувала. Артист знайшов сили пробачили коханій, втім, історія повторилася і Пономарьов пішов від Олени.

«Хвилювався, тому що руйнувалася сім’я. Мені здавалося, що я міг пробачити, тому я пішов назустріч і почав змушувати себе пробачити, забути цей перший варіант. Але сталося другий раз, тому я зрозумів, що буде і третій», - зізнався артист.

Подейкували, що тоді в Олени Мозгової був роман із колишнім цивільним чоловіком та продюсером співачки Гайтани Едуардом Клімом. Пономарьов підтвердив, що його обраниця була закохана у нього, втім, не зазначив, з ким саме Олена зраджувала.

У «ТСН»  додають, що після того, як Олена та Олександр розійшлися, їхня спільна донька Євгенія переїхала жити до батька. Артист зізнався, що йому було дуже складно самотужки виховувати дівчинку.

«Мені не вистачало жіночої допомоги. Я пам’ятаю ці моменти, коли я в Америці в магазині жіночої білизни обираю перші бюстгальтери для Жені по Viber. І вона мені говорить про якісь чашечки, про розміри… Тобто, жінка має брати участь у таких речах. Я знаю тепер всі стадії пубертатного періоду в жінки», - поділився виконавець.

2006 року Олександр офіційно одружився зі студенткою п'ятого курсу Вікторією Мартинюк, яка на 13 років молодша за свого чоловіка. Дівчина народила йому сина Олександра. Втім, щастя тривало недовго і подружжя розлучилося після 6 років шлюбу. Артист назвав одну з причин розриву стосунків. Виявляється, Вікторія запропонувала віддати доньку Женю до "школи шляхетних дівчат" і поставила обранцю ультиматум.

«Коли мені поставили питання: "Або Женя, або я – тобто, давай Женю до школи шляхетних дівчат віддамо у Вишгород", ясно, що я відповів: "Дружину я обрати можу, а доньку – ні". Але тут більше – глобальне неспівпадіння. Таке буває в житті. Занадто переоцінив свої можливості щодо того, що зможу якось виховати людину для стосунків», - додав Пономарьов.

Наразі артист приховує своє  особисте життя. 

Читайте також:  У суперфіналі шоу «Танці з зірками» змагатиметься відома подолянка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую