ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам’янчани вийшли на протест проти зростання тарифів

Суспільство 1649
Мешканці Кам
Мешканці Кам'янця-Подільського мітингували проти зростання тарифів. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Депутати міськради готують звернення до центральної влади.

Учора, 10 січня, мешканці Кам’янця-Подільського мітингували проти зростання тарифів. Протести організували під стінами міської ради, таким чином долучившись до всеукраїнського руху проти збільшення плати за комунальні послуги, зокрема, тарифу на електроенергію та газопостачання.

Як повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради, із громадою поспілкувалися представники місцевої влади. В результаті, зазначають, що до проєкту звернення депутатів до Кабінету міністрів та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням скасувати постанови щодо зростання тарифів, додадуть ще декілька вимог. Зокрема, щодо підвищення ціни на транспортування газу, а також щодо повернення фіксованої ціни на електроенергію на споживання до 100 кВт/год., яка діяла донедавна для споживачів.

Депутати просять не затверджувати нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень, зумовлених пандемією Covid-19 та закінчення опалювального сезону 2021 року. Вважають, що це негативно впливає на матеріальне становище більшості мешканців громади.

Допрацьоване звернення буде представлено на розгляд депутатів у вівторок, 12 січня, під час сесійного засідання.

Нагадаємо, з 1 січня змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. Відтак, згадно з постановою, кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Хмельницькгазу» з січня становить 1,99 гривні, тоді як раніше була 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць.

Також з 1 січня зросла і вартість природного газу для мешканців Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую