ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському готують звернення до Кабміну щодо тарифу на доставку газу

Суспільство 7139
Депутати просять скасувати постанову щодо нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень
Депутати просять скасувати постанову щодо нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень. Фото: з архіву

Проект звернення буде винесений на найближчу сесію міської ради.

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради готують звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням скасувати постанову від 30 грудня про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу, яка передбачає ріст ціни на 80,4 відсотка. Відповідний проект звернення оприлюднили в Кам’янець-Подільській міській раді.

Депутати просять не затверджувати нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень, зумовлених пандемією Covid-19 та закінчення опалювального сезону 2021 року. Вважають, що це негативно впливає на матеріальне становище більшості мешканців громади.

«Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради вважаємо, що таке підвищення тарифу на розподіл газу є недопустимим, оскільки призведе до негативних фінансових та соціальних наслідків для жителів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади, особливо в сьогоднішніх умовах пандемії Covid-19», - йдеться у зверненні.

Депутати просять не затверджувати нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень, зумовлених пандемією Covid-19 та закінчення опалювального сезону 2021 року.

Проект звернення буде винесений на найближчу сесію міської ради.

Нагадаємо, з 1 січня змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. Відтак, згадно з постановою, кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Хмельницькгазу» з січня становить 1,99 гривні, тоді як раніше була 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць.

Також з 1 січня зросла і вартість природного газу для мешканців Хмельниччини.

Читайте також: З 1 січня змінили тариф на електроенергію: якою буде ціна для населення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую