ye-logo.v1.2

У «червону зону» МОЗ віднесло 78 країн

Суспільство 1013
Після прибуття із країн
Після прибуття із країн "червоної зони" потрібна самоізоляція або тест. Фото: з архіву

У "зеленій зоні" 194 країни.

Міністерство охорони здоров'я охорони здоров'я сьогодні, 11 січня, опублікувало оновлений список країн «червоної» та «зеленої» зон, залежно від рівня COVID-19. Про це йдеться на сайті МОЗ.

Згідно з даними на 7 січня, у червоній зоні опинились 78 країн. Серед них Литва, Чехія, Словенія, Велика Британія, Швейцарія, США, Чорногорія, Швеція, Ізраїль, Нідерланди, Кіпр, Латвія, Угорщина, Румунія, Канада, Грузія, Росія, Білорусь, Польща, Франція, Іспанія, Німеччина, Італія, Туреччина тощо. 

Водночас у «зеленій зоні» опинилися Греція, Мальдіви, Перу, Єгипет, Шрі-Ланка, Куба, Індія, Кенія, Катар, Фінляндія, Японія, Ісландія, Китай.

Перевірити умови в'їзду до країн, які впускають українців, можна за інтерактивною мапою МЗС. 

«Україна включає до «червоного списку» держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Усі прибулі до України з "червоної зони" зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону», - пише «Українська правда».

Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування.

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую