ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому пішов з життя заслужений артист України

Суспільство 6681
Балетмейстер помер вчора, 12 січня
Балетмейстер помер вчора, 12 січня. Фото: ілюстративне з архіву

Не стало Олександра Шиманського.

Вчора ввечері, 12 січня, в обласному центрі на 72 році життя помер заслужений артист України Олександр Шиманський. Хмельничанин понад 30 років працював в обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького, був головним балетмейстром театру. Продовжував допомагати балетмейстер й після виходу на пенсію, розповідають у театрі.

«Він був на пенсії, але в театр приходив, працював, консультував. Правда, останні пів року Олександр Петрович вже не приходив. Але ми радилися з ним, він дистанційно нам допомагав. Був нашим радником, наставником»,- говорить виконувач обов’язків головного балетмейстера театру Старицького Юрій Саввон.

Прощання із заслуженим артистом України відбудеться у Хмельницькому в п'ятницю, 15 січня, о 12.00 у залі ритуальних послуг міської ритуальної служби (вулиця Толстого, 5а). 

Нагадаємо, днями у Хмельницькому пішов із життя заслужений журналіст України.

Довідково: Шиманський Олександр Петрович народився 20 червня 1949 року у селі Став-Слобода Радомишльського району Житомирської області. Закінчив факультет режисури Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Був головним балетмейстром Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, заслужений артист України.

Хореографічні постановки: «Планета кохання», «Кохання… Кров… Вогонь», «Українкою я народилася», «Віліси» (Жізель), «Есмеральда» Ч. Пуньї, «Українкою я народилася», «Легенда про кохання» Ф. Амірова, «Весела вдова» А. Легара, «Аве Марії» (муз. Ф. Шуберта), «Адажіо» (муз. Т. Альбіоні), «Роксолана».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую