ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пішов із життя заслужений журналіст України

Суспільство 3405
Попрощалися з Олександром Космачем 9 січня
Попрощалися з Олександром Космачем 9 січня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Серце Олександра Космача зупинилося на 62 році життя.

Нещодавно не стало заслуженого журналіста України Олександра Космача. Його серце зупинилося на 62 році життя. Олександра Володимировича здолала хвороба, з якою він боровся впродовж кількох років.

Олександр Космач народився у селі Малин Житомирської області. Проте своє життя він пов’язав з Хмельниччиною. Він здобув фах вчителя історії, закінчивши історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. Тому спершу Олександр Володимирович вчителював, а далі — пішов у журналістику.

Він працював у різних засобах масової інформації Хмельниччини. Наприклад, свого часу був журналістом на телеканалах «Поділля-Центр» та «Ексклюзив», був головним редактором газет «Подільська хроніка» й «Подільський кур’єр».

У серпні 2006 року президент Віктор Ющенко надав Олександру Володимировичу почесне звання «Заслужений журналіст України».

Олександр Космач працював у низці телеканалів і газет Хмельниччини. Фото: телеканалу «TV7+»

Олександр Космач працював у низці телеканалів і газет Хмельниччини. Фото: телеканалу «TV7+»

Продюсерка філії Суспільного телебачення «UA:Поділля» Любов Тімкова розповіла кореспондентам сайту «Є», що добре знала Олександра Космача. Вона кілька місяців з ним пропрацювала у газеті «Подільський кур’єр». Вона стверджує, що за цей час він навчив її журналістської майстерності.

«Олександр Володимирович був хорошим журналістом, адже завжди шукав першопричину будь-якої проблеми. Він не міг заспокоїтися, поки не дійде до суті, — ділиться Любов Тімкова. — Закінчивши університет, я прийшла працювати у «Подільський кур’єр». За кілька місяців Олександр Володимирович навчив мене журналістської майстерності. Зокрема, що журналіст має завжди працювати з першоджерелами. Хоча я тоді годилася йому у дочки, ми завжди були на «ти».

Колишні колеги Олександра Володимировича розповіли, що він кілька років боровся з хворобою. Його серце зупинилося на 62 році життя. Попрощалися з Олександром Космачем 9 січня у Хмельницькому.

Співчуваємо рідним та близьким Олександра Володимировича.

Читайте також: На Ізяславщині відкрили меморіальну дошку загиблому в ООС лейтенанту

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую