ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в лісі затримали чоловіка із незареєстрованою рушницею

Суспільство 1930
У чоловіків вилучили зброю
У чоловіків вилучили зброю. Фото: Кам'янець-Подільський відділ поліції

Зброю вилучили.

Учора, 2 лютого, близько 15.30 години у лісі неподалік села Княгинин, що на Кам'янеччині, поліцейські зупинили трьох чоловіків із рушницями. Як повідомляють у Кам’янець-Подільському відділі поліції, затриманими виявились місцеві жителі.

«Чоловіки мали при собі три мисливські гладкоствольні рушниці, одна з яких незареєстрована в законному порядку. Окрім того, у них не було відповідних на проведення полювання документів. На усіх трьох оформили адмінпротокол за статтею 191 (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів) КУпАП. Зброю вилучили», - кажуть у поліції.

Щодо громадянина, у якого виявили незареєстровану мисливську рушницю, то йому також оформили протокол про адміністративне правопорушення за статтею 190 (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) КУпАП.

«Територія села Княгинин Кам'янець-Подільського району належить до природно-заповідного фонду України «Подільські Товтри», де полювання заборонено взагалі. Виключенням став період з 14.11.2020 по 24.01.2021, під час якого екологи надали дозвіл на відстріл лисиці та тварин-шкідників», - додають правоохоронці.

У поліції нагадують, що під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі:

- державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання,

- дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка),

- дозвіл на носіння і зберігання зброї, за наявності мисливської собаки,

- паспорт на мисливську собаку. 

Читайте також: Хмельничанин у гаражі зберігав арсенал зброї, набої та наркотики

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую