ye-logo.v1.2

У Хмельницькому Департамент освіти і науки отримав очільницю

Суспільство 18977
До цього часу Надія Балабуст виконувала обов
До цього часу Надія Балабуст виконувала обов'язки директора Департаменту освіти і науки. Фото: з фейсбуку

Департамент був без керівника понад два з половиною роки.

Міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про призначення Балабуст Надії Юріївни на посаду директора Департаменту освіти та науки. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті міської ради.

У розпорядженні йдеться: «Призначити з 5 лютого 2021 року Балабуст Надію Юріївну на посаду директора Департаменту освіти та науки з посадовим окладом згідно штатного розпису по переводу з посади заступника директора Департаменту освіти та науки з економічних питань».

Крім того, новій директорці розпорядилися присвоїти черговий, восьмий, ранг посадової особи місцевого самоврядування і встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.

Згідно із декларацією, поданою у березні 2020 року, (декларації, поданої у 2021 році наразі ще немає) Надія Балабуст у 2019 році володіла квартирою у Хмельницькому площею 64,5 метра, за яку виплачувала кредит. У власності її чоловіка, Сергія Балабуста, перебувало кілька земельних ділянок. Одна з них у Хмельницькому загальною площею 721 метра, та дві в селі Везденьки Хмельницького району – по 6 142 (м2) і 17 232 (м2). Також Надія Юріївна задекларувала легковий автомобіль «KIA Magentis» 2008 року випуску.

У 2019 році Надія Балабуст отримувала зарплату за двома місцями роботи. У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті їй нарахували 71 588 гривень заробітної плати та близько 70 тисяч гривень за роботу у Виконавчому комітеті міської ради. Крім того, вона отримала 2580 гривень допомоги при народженні дитини та понад 43 тисячі гривень державної соціальної матеріальної допомоги. Чоловіку освітянки у 2019 році за основним місцем роботи нарахували 52 291 гривень, ще 6 тисяч гривень він отримав доходу від надання майна в оренду.

Нагадаємо, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради був без офіційного керівника з кінця травня 2018 року. Тоді міський голова звільнив з посади очільника Романа Миколаїва, який напередодні потрапив у ДТП на службовому автомобілі. Внаслідок аварії загинуло двоє людей, ще п’ятеро травмувалися.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую