ye-logo.v1.2

Ухвала окружного адміністративного суду Києва щодо "Хмельницькгаз Збуту" є необґрунтованою Офіційні повідомлення

Суспільство 1501
Компанія продовжує стабільно постачати блакитне паливо всім своїм клієнтам
Компанія продовжує стабільно постачати блакитне паливо всім своїм клієнтам. Фото: ТОВ «Хмельницькгаз Збут»

Обов'язками постачальника природного газу для потреб населення є забезпечення безперервного постачання блакитного палива і надання високої якості послуг

Ухвала про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.02.2021 по справі № 640/2658/21 є необґрунтованою та передчасною. ТОВ «Хмельницькгаз Збут» оскаржуватиме дану ухвалу.

Головними обов'язками постачальника природного газу для потреб населення є забезпечення безперервного постачання блакитного палива і надання високої якості послуг, які споживачі отримують у центрах обслуговування клієнтів, контакт-центрі, а також онлайн послуг в особистому кабінеті споживача на веб-сайті та мобільному додатку, чат-ботах у Viber і Telegram, тощо.

Аби виконувати свої обов’язки, постачальник природного газу має здійснювати своєчасну оплату за придбаний ресурс, сплачувати податки та збори до державного бюджету, виплачувати своїм працівникам зарплату.

Саме тому важливою умовою безперервного постачання газу і надання якісних послуг клієнтам є своєчасні розрахунки споживачів за спожите блакитне паливо.

Обмежуючи постачальників у праві виставляти платіжні документи за спожитий газ, суд впливає на стабільність постачання газу побутовим споживачам.

Позбавлення постачальників такого права суперечить Закону України «Про ринок природного газу», Правилам постачання природного газу, Типовому договору постачання природного газу побутовим споживачам і Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

ТОВ "Хмельницькгаз Збут" запевняє, що це жодним чином не позначиться на постачанні газу, компанія продовжує стабільно постачати блакитне паливо всім своїм клієнтам.

Нагадуємо, що сплатити за спожитий газ можна, користуючись зручними онлайн сервісами 104.ua, або в інший комфортний для вас спосіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую