ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький обласний архів отримав нового директора

Суспільство 2278
Катерину Бурдуваліс призначили на посаду директора архіву
Катерину Бурдуваліс призначили на посаду директора архіву. Фото: із фейсбуку

Голова ОДА підписав відповідне розпорядження.

Від 24 лютого цього року директором Хмельницького обласного архіву є Катерина Бурдуваілс, яка до того була заступницею очільника установи. Про це йдеться у розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія.

«Призначити з 24 лютого 2021 року Катерину Миколаївну Бурдуваліс на посаду директора Державного архіву Хмельницької області з посадовим окладом згідно зі штатним розписом за результатами співбесіди шляхом укладення контракту на період дії карантину та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору», - йдеться у розпорядженні.

Інформація про те що Катерина Миколаївна займе посаду директора з'явилась ще наприкінці січня після її перемоги у доборі на цю посаду. Тоді ж вона прозвітувала перед НАЗК про отримані доходи за 2020 рік. Так у декларації вказано, що Катерина Бурдуваліс має квартиру площею 53 квадратних метри у Хмельницькому, яку набула у власність у 2019 році. Разом із сином зареєстрована і має право проживати у батьківській квартирі в обласному центрі.

Також володіє легковиком «Hyundai Getz». Торік в обласному архіві на посаді заступниці їй нарахували 287 781 гривню зарплати, ще 3 319 гривень мала доходу від професійної діяльності у Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації та 1 880 гривень процентів від банку. У тій же банківській установі у 2020 році зберігала 30 тисяч гривень, ще 4 тисячі доларів мала готівкою.

 Читайте також: Реформа поліції: на Хмельниччині понизили майже сотню керівних посад

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую