ye-logo.v1.2

Хто може очолити Державний архів Хмельницької області

Суспільство 1162
Катерину Бурдуваліс поки не призначили на посаду
Катерину Бурдуваліс поки не призначили на посаду. Фото: із фейсбуку

Кандидатка проходить спецперевірку.

Державний архів у Хмельницькій області може отримати нового керівника. Про це повідомила керівниця департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Інна Михайлова. Очолити установу може заступниця директора – начальниця відділу організаційно-аналітичної роботи обласного архіву Катерина Бурдуваліс.

«Катерина Бурдуваліс визначена переможцем процедури добору на вакантну посаду директора Державного архіву Хмельницької області. Наразі проходить процедура спецперевірки. Після її проведення буде підписано контракт з кандидаткою і призначено на посаду», - зазначила Інна Михайлова.

Згідно із даними декларації, Катерині Миколаївні у 2019 році нарахували в архіві 244 966 гривень зарплати, ще 1 000 гривень мала доходу від зайняття незалежною професійною діяльністю у Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, 4 600 гривень процентів від банку та 25 260 гривень збережень. У керівниці автомобіль «Hyundai Getz» та квартира у Хмельницькому площею 53 квадратів. Помешкання вона придбала у 2019 році за 350 000 гривень, які напередодні подарував їй батько. Нову недобудовану квартиру площею 61 квартиру декларує і брат Катерини Бурдуваліс.

Батько, Трасковецький Микола, за інформацією з декларації доньки, має земельну ділянку в селі Немиринці на Городоччині, легковик «Fiat Doblо» та корпоративні права ТОВ «Хмельницькмлин», від якого у 2019 році отримав 15 000 гривень доходу від надання майна в оренду.

Мати, Олена Трасковецька, має квартиру у Хмельницькому та земельну ділянку в селі Немиринці Городоцького району. У Хмельницькій обласній лікарні їй нарахували 70 000 гривень зарплати.

Нагадаємо,  12 лютого 2020 року голова Хмельницької ОДА звільнив Володимира Байдича з посади директора Державного архіву Хмельницької області. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую