ye-logo.v1.2

Учнів четвертих і дев'ятих класів звільнили від ДПА через коронавірус

Суспільство 2434
Коронавірус вніс чергові корективи
Коронавірус вніс чергові корективи. Фото: ілюстративне з архіву

Школярі не проходитимуть державну підсумкову атестацію у 2020-2021 навчальному році.

Учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, звільнили цьогоріч від проходження державної підсумкової атестації через пандемію COVID-19.

Відповідно до наказу МОН, рішення ухвалено у зв’язку з установленням на всій території України режиму надзвичайної ситуації від березня минулого року.

«Здобувачі освіти, які проживають у зоні надзвичайної ситуації природного та техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою», - йдеться у повідомленні.

Зважаючи на це, Міністерство освіти і науки звільнило від проходження державної підсумкової атестації учнів четвертих і дев’ятих класів у 2020/2021 навчальному році. У відповідному документі про освіту школярів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис «звільнений(а)».

«Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19», - вважають у відомстві.

До теми: Вступ до ВНЗ у 2021 році. Як відбуватиметься рейтинговий відбір абітурієнтів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую