ye-logo.v1.2

Двом підприємствам інкримінують змову під час закупівлі медикаментів для лікарень

Суспільство 937
Товариства закупляли медикаменти для кіькох лікарень Хмельницького
Товариства закупляли медикаменти для кіькох лікарень Хмельницького. Фото: з архіву

Товариства мають заплатити штраф.

Хмельницькі товариства заплатять понад 100 тисяч гривень штрафу за змову. Про це повідомляє пресслужбі Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«ТОВ «Фарм-Холдинг А.Г.» та ТОВ «Дун-Фарм» у 2018 році узгодили дії під час чотирьох процедур із закупівлі ліків, які проводилися Хмельницькою обласною дитячою лікарнею. Городоцьким районним центром первинної медико-санітарної допомоги, Хмельницьким обласним госпіталем ветеранів війни та  Військовою частиною А2339 Тоді ТОВ «Фарм-Холдинг А.Г.» було визнано переможцем в усіх торгах із ціновими пропозиціями 15 548 гривень, 149 800 гривень, 96 309 гривень та 101 313 гривень відповідно», - йдеться  у повідомленні.

Антимонопольники кажуть, що узгоджена поведінка товариств при подачі пропозицій не була випадковим збігом обставин, а лише підтвердила факт обізнаності про участь один одного у процедурах закупівель. Під час аукціонів ТОВ «Дун-Фарм» виступило технічним учасником та подало тендерні пропозиції прикриття для забезпечення перемоги ТОВ «Фарм-Холдинг А.Г.»

Обидва підприємства оштрафували загалом на 109 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Окрім того, вони не братимуть участь у державних закупівлях протягом 3 років. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую